Geriausių treniruočių dainų sąrašas

Turėdami geriausias treniruočių dainas, atitinkančias jūsų treniruotės galią, intensyvumą ir greitį, galite išlaikyti jus motyvuotus sporto sale, dirbant savarankiškai ar kėlimo svorio. Žinant, kad per minutę gausite, galite pasirinkti treniruočių dainas, kad būtų galima sušilti, pasiekti maksimalų našumą ir atvėsinti, o svorio kėlimas. Pasirinkite iš įvairiausių hitų iš vakar ir šiandien, kad galėtumėte sukurti treniruotės dainų grojaraštį, kuris padės jums eiti papildomą mylią, kai dirbate.

Įšilimo dainos turėtų būti nuo 130 iki 144 kartus per minutę. Tai yra pakankamai greitas, kad galėtumėte išpūsti savo treniruotes, bet pakankamai lėtai, kad neišdegtumėte, kol nepasieksite didesnio intensyvumo. Pabandyk dainas, tokias kaip Tiesto “Escape Me”, Britney Spears “Three”, “Priscilla Renea” “Dollhouse” ar Yeah Yeah Yeahs “Heads Will Roll”. Šios dainos idealiai tinka pumpuoti, tuo pačiu apsaugant jūsų energiją kitai treniruotės daliai. Naudokite juos, kad būtų galima ištempti arba greitai vaikščioti ant bėgimo takelio.

Kai jūs sušildysite, pasirinkite dainas per 142-160 smūgių per minutę intervalą, kad intensyvumas padidėtų iki aukštesnio lygio, kad padidintumėte savo greitį ir galingumą dirbant. Išbandyk tokias dainas, kaip Billy Idolas “Šokiai su savimi”, “Jones McCartney” “Kūno kalba” su “T-Pain”, “Sonic Youth” “Scared Trickster” arba “Drake” geriausiu kada nors turiu. Šios greitesnės temos dainos dažnai skamba šiek tiek lėčiau nei kai kurie iš 130 beatų per minutę dainų, tačiau dėl greito ritmo ritmo jų greitis yra greitesnis.

Kai įveikti savo veiksmus aukštesnio intensyvumo treniruotėmis, prieš baigdami treniruotę turėsite atvėsti. Norėdami tinkamai užbaigti savo treniruotę, pasirinkite dainas su mellow tempo, dainomis, kurios ramina jus ir yra nuo 122 iki 132 smūgių per minutę. Pabandyk dainas, tokias kaip “Kellie Pickler” “Geriausios dienos tavo gyvenime”, “Beyonce” “Halo”, “Bon Jovi”, “Tai mano gyvenimas”, “Mika yra auksinė” arba “Muse” sukilimas “.

Keliant svorį, norėtumėte, kad muzika būtų lėta ir pastoviu tempu, kuri galėtų padėti jums pakartoti laiką, todėl jūs neatsilenkite per greitai ir nesinaudosite lėtesniu tempu. Geras svorio kėlimo dainas galima rasti per 116 iki 124 smūgių per minutę diapazonas, pavyzdžiui, John Mayer ir Taylor Swift “Pusė mano širdies”, “Lady Gaga” “Bad Romance”, “Leighon Meester” “Kažkas myli” ir Robin Thicke “arba” Break “per tris dienas” Grace “.” Koncentruokite į ritmą, kai padidinsite ir sumažinsite svorį puikiai laiko kėlimo svoriui.

Apžvalga

Apšilimas

Didelis intensyvumas

Atvėsta

Svorių kilnojimas