Ingredientai apelsinų gatorade

Apžvalga

Apelsinų skonio Gatorade, sporto gėrimas, taip pat žinomas kaip Thirst Quencher, turi keletą ingredientų, be vandens, kurie padeda išlaikyti hidrataciją, kai esate aktyvus. Orange Gatorade, norėdamas tai pasiekti, naudoja druskos ir cukraus mišinį. Druskos padidina troškulį ir skatina jus rehidratuoti. Jie taip pat stabilizuoja jūsų elektrolito lygius, kai praleidžiate energiją ir prakaitą. Cukraus mišinys padeda greitai absorbuoti skysčius jūsų kūne ir maitina jūsų ląsteles reikalingais angliavandeniais. Liekantys Orange Gatorade priedai suteikia jai išvaizdą ir skonį.

Skysčiai

Vanduo, pagrindinis “Orange Gatorade” komponentas, tenkina troškulį ir prisideda prie normalios kūno funkcijos. Aromatintas natūraliu oranžine spalva, “Gatorade” priedu, jis taip pat patenkina jūsų skonio pomidorus ir psichinę įvairovės poreikį jūsų dietoje. Sveikas sportinis gėrimas gali būti nustatytas dėl jo didelio vandens kiekio. Skirtingai nuo vaisių sulčių, šis pagrindinis Gatorade ingredientas nedidina gėrimų kalorijų, riboja 8-oz. Aptarnaujantis 50 kalorijų, dauguma iš jų yra angliavandeniai. Kitą skystą Orange Gatorade ingredientą, bromuotą augalinį aliejų, patvirtina Maisto ir vaistų administracija (FDA) kaip gėrimo emulsiklis. Jis yra nedideli kiekiai.

Cukrus

“Orange Gatorade” porcijoje yra 14 g angliavandenių arba cukrų. Sacharozė ir didelė fruktozė (išvardyta kaip gliukozės-fruktozės) kukurūzų sirupas yra Orange Gatorade priedai, kurie prisideda prie sporto gėrimams būdingos energijos padidinimo. Saldumas yra labiausiai akivaizdu, nes skonis, kartu su pridėtomis druskomis, verčia jus gerti daugiau ir pakankamai hidratuoti. Tačiau trijų cukrų pusiausvyra suteikia didesnę naudą. Šie Orange Gatorade ingredientai yra tie, kurie padeda jūsų organizmui absorbuoti vandenį ir elektrolitus kuo greičiau. Šis geriausiai parduodamas sportinis gėrimas yra moksliškai suformuluotas, kad tai padarytų. Remiantis “Gatorade” sporto mokslo instituto duomenimis, tyrimai rodo, kad geriant Gatorade, sportininkai geriau nei grynas vanduo.

Druskos ir kiti ingredientai

8 oz. “Orange Gatorade” patiekalas turi 110 mg natrio arba 5 procentus jūsų skirtos dienos vertės. Šio Orange Gatorade priedo kiekis yra svarbus žinant, ar esate rizikinga hipertenzija ar yra mažai druskos dietos. Kadangi per daug natrio dietos gali pakenkti jūsų sveikatai, FDA reikalauja natrio kiekio įrašymo į pakuotų maisto produktų ir gėrimų etiketes. Druska, citrinų rūgštis, natrio citratas, monokalkio sulfatas ir esterio derva yra visi oranžinės Gatorade ingredientai, naudojami subalansuoti skonį. Druskos taip pat yra skirtos papildyti prarastus elektrolitus, kai prakaito. FIDA patvirtintos geltonos spalvos # 6 smidgen yra vienintelis papildomas dažymas.