Kaip veikia psyllium raukšlės

Pluoštas

Psyllium lukštai yra gaunami iš Plantago ovata sėklos, auginančios Indiją. Psyllium turi daug fizinių privalumų ir buvo įrodyta, kad jis padeda išvengti daugelio ligų, tokių kaip širdies ir kraujagyslių ligos, storosios žarnos vėžys, vidurių užkietėjimas, viduriavimas, nutukimas, didelis cukraus kiekis kraujyje ir uždegiminių žarnų ligos. Pagrindinė Psyllium nauda yra dėl to, kad yra daug tirpių skaidulų, ir suprasti, kaip psyllium veikia, todėl svarbu šiek tiek suprasti švelnųjį ir virškinamąjį traktą.

Vanduo

Psyllium yra pluošto tipas. Pluoštas yra augalų, kuriuos mes valgome, dalis, kurioje yra cheminis ryšys, kurio mūsų kūnai negali suskaidyti. Todėl jis praeina per kūną nepabsorbuotas. Yra dviejų tipų pluoštas: tirpus ir netirpstantis. Tirpusis pluoštas sudaro junginį su vandeniu, ir rezultatas yra gelis, kuris sumaišomas su minkštikliu ir išmatuoja. Psyllium yra tirpus pluošto tipas, paprastai įleidžiamas įmaišius į stiklinę vandens ir pradeda dirbti virškinimo trakte.

Masinis

Kadangi psyllium yra tirpus, jame turi būti pakankamai vandens, kurį galima sumaišyti arba gali sukelti žarnyno obstrukciją, vidurių užkietėjimą ir kitas problemas. Psyllium turi būti imamas su mažiausiai pilna stikline vandens ir nuo šešių iki aštuonių papildomų stiklinių per dieną, kad būtų užkirstas kelias šioms komplikacijoms, ir kad psylliumo lukštai būtų pakankamai vandens.

Gydymo sąlygos

Gelio psyllium formos veikia kaip kaupiasi laxative. Norint, kad išmatos būtų sveikuoju būdu perkelta per žarnas, jos turi turėti pakankamai medžiagos arba birumo, kad virškinimo mechanizmai galėtų ją transportuoti. Želatinui būdinga būklė, pakeista psyllium funkcionuoja kaip medžiaga, kuri sumaišoma su išmatomis, minkština medžiagą, sugeria pasirinktas medžiagas ir leidžia švariai pašalinti.

Nors psyllium yra žarnyne, jis sugeria kai kuriuos pirmtakus cholesterolio kiekiui. Užuot šie elementai kerta į kraują, jie laikomi ir pašalinami iš kūno su psyllium. Kadangi psyllium padeda užkirsti kelią lėtai išmatuotiems medikamentams, kurie susikaupia žarnyne, jis prisideda prie sveikesnio dvitaškio ir gali padėti užkirsti kelią gaubtinės žarnos vėžiui arba gydyti uždegimines žarnyno ligas. Psyllium yra dažniausiai naudojamas užkietėjimui gydyti. Psyllium minkštinančios vidurius slopinančios savybės neleidžia sumaišyti su neaktyviais vaistais. Priešingai, viduriavimas taip pat gali būti gydomas psyllium, kuris absorbuoja perteklinį vandenį ir raumenų žarnyną.