Lengvų pietų idėjų vaikams sąrašas

Kepurėlių lazanija

Jei esate tėvas, atsakingas už kiekvieną vakarą vakarienę, jūs žinote, kaip procesas gali būti daug laiko. Jūsų vaikams iš tikrųjų valgyti tai, ką jūs paruošėte, gali būti labiau iššūkis, ypač jei turite smulkios valgytoją. Jei jūs sutriuškite laiką ir turite keletą greitų vakarienės idėjų, yra keletas receptų, kuriuos tikrai myliu visų amžiaus grupių vaikai.

Quesadillas

Skillet lasagna yra greitesnė tradicinės lazanijos alternatyva, kuri yra tokia pati skana. Jums reikalinga malta jautiena, makaronų padažas, lazanijos makaronai, ricotta ir mozzarella sūris. “Disney” šeimos pramogos sako, kad rudos ant žemės keptos jautienos keptuvėje, nusausinkite ir sumaišykite du puodeliai makaronų padažo. Įpilkite iš orkaitės pagamintos makaronų ir ricotta sūrio sluoksnio, o likusį padažą ir mozzarella sūrio viršuje. Kepkite apie vidutiniškai mažą šilumą maždaug 20 minučių. Iškirpti į kvadratus ir tarnauti.

Turkijos čili

Jei jūsų vaikai yra pavargę nuo tacos, quesadillas yra lengva, skanus alternatyva. Vaikai gali kepti didelius miltus ar kvietinius tortilus pasirinkdami vištienos, kepsnyno, juodųjų pupelių, bekono, kumpio, pomidorų, svogūnų, pipirų, kukurūzų, jalapeno pipirų, cukinijų, susmulkinto sūrio ir kitų mėgstamų ingredientų. Geresniuose namuose ir soduose rekomenduojama kepti savo įdarytus quesadillas į keptuvę su 1/2 arbatiniu šaukšteliu augalinio aliejaus per mažai šilumos maždaug 2 minutes iš abiejų pusių. Kai sūris ištirps, supjaustykite ir patiekite su salsu, grietine ar guakamoliu.

Bulvių odos pica

Jei neturite laiko lėtai užvirinti tradicinius čili, kalakutienos čili gali būti paruošta mažiau nei per 30 minučių. Rudas vienas svaras kalakuto ir kanalizacijos. Didelėje puodo ar olandų orkaitėje sumaišykite rudą kalakutienos, čili miltelių, juodųjų pipirų, druskos, kmynų, juodųjų pupelių, pinto ar raudonųjų pupelių, geltonos branduolio kukurūzų ir vištienos sultinio. Išmaišykite vidutiniškai aukštą šilumą 5-10 minučių arba kol čili pradės susiraukti. Į viršų su grietine ir susmulkinta Čedaro sūrio.

Kabobs

Jei jūsų vaikai mėgsta pica ir bulves, sujunkite savo mėgstamąsias picas įdarytas bulvių odas. Pasak “Disney Family Fun”, jums tereikia šešių didelių bulvių kepimo, 2 1/2 puodelių makaronų padažo, susmulkintos mozzarella arba parmezano sūrių ir asorti drožlių. Naudokite juodos alyvuoges, sotintus žalius pipirai arba svogūnus, grybus, bekoną, pomidorus, pepperoni ir kitus mėgstamus vaikus. Kepkite bulves, kol jos tampa trapios, jas išilgai perpus perveskite ir išmeskite centrą. Įdėkite odas ant kepimo skardos ir viršuje su padažu, drožlėmis ir sūriu. Kepkite 400 laipsnių kampu 15 minučių arba kol sūris ištirps.

Kabobs yra greitas ir lengvas patiekalas, kurį galite paruošti per mažiau nei 30 minučių. Jums reikia medinių iešmų, vištienos krūtinėlių ar troškinių jautienos, supjaustytos į kubelius, ir jūsų pasirinkimas daržovių. “Disney Family Fun” siūlo naudoti vyšnių pomidorus, o taip pat galite naudoti grybus, svogūnus, paprikas ir netgi riešutų ananasus. Išmaišykite savo ingredientus, sutepkite mėgstamą marinatą ir švelninkite arba kepkite ant grotelių 10-15 minučių.