Namų gynimo priemonės, skirtos inkstui nuleisti

Apžvalga

Yra keletas priežasčių ieškoti inkstų praplovimo procedūrų, naudojant namų gynimo priemones. Dažniausiai pasitaikanti priežastis yra žmonių, kurie linkę į inkstų akmenis ir nori padėti ištirpinti ir pašalinti juos iš savo sistemų, tačiau bakterinės infekcijos ir toksinų kaupimasis taip pat gali sukelti inkstų, šlapimo pūslės ar šlapimo takų ligas. Nenuostabu, kad dauguma inkstų praplovimo priemonių apima aiškius skysčius. Pasitarkite su savo gydytoju, kai atsiranda pirmas inkstų akmenų ar inkstų požymių ženklas, ir nepradėkite gydymo namuose be medicininės pagalbos.

Vanduo

Akivaizdžiausias inkstų paraudimo būdas išlieka geriamas nuo šešių iki aštuonių 8 oz. Akinius vandens kiekvieną dieną. Ne tik vanduo gali padėti atsikratyti junginių injekcijų, dėl kurių gali atsirasti inkstų akmenys ar podagra, tačiau tai padeda užkirsti kelią rimtai inkstų pažeidimams, susijusiems su raumenų skaidulomis, patenkančiomis į kraują, pažymi MedlinePlus. Ši sąlyga dažnai būna tada, kai po intensyvaus fizinio krūvio trūksta hidratacijos. Geriamasis vanduo išplauna raumenų skaidulą iš inkstų.

Limonadas

Limonadą kartais paminėta kaip buitinį vaistą, padedantį inkstai praplauti. Pagal “Žmonių” farmacijos “sindikuotą stulpelį, skirtą namų gynimo priemonėms, limonadas dirba iš dalies, nes skysčiai apskritai padeda injekuoti prakaitą, kaip ir paprasto vandens išgydymui. Be to, citrinų sultyse yra citrato, kuris padeda sumažinti inkstų akmenų susidarymo greitį. Norėdami iš tikrųjų pasinaudoti limonado kaip inkstų prausimosi, būkite pasiruošę gerti bent vieną kvartą mažai cukraus ar nesaldinto limonado kiekvieną dieną.

Žolelių arbata akmens prevencijai

Nugriebto šlapimo rūgšties pertekliaus sistema gali užkirsti kelią šlapimo rūgšties akmenų susidarymui. Kathi Keville knygos “Sveikatos ir gydymo žolelės” teikia inkstų praplovimo arbatą, kad organizmas galėtų pašalinti šlapimo rūgšties perteklių. Daugelis džiovintų žolelių gali būti laukiniai arba rasti sveiko maisto parduotuvėse. Norėdami paruošti arbatą, įpilkite 2 šaukštų aštriosios šaknies šaknų ir 1 šaukštelis už kiekvieną natūralų jamo ir raumenų žievę iki 1 ° ir paruoškite vandenį atsargų puodelyje. Užvirkite, tada sumažinkite šilumą ir virkite 15 minučių. Išimkite iš karščio ir įpilkite 1 šaukštelis Joe Pye piktžolių ir šaukštelis kiekvieno kukurūzų šilko, plantacijos ir pūslių lapų. Kietas 20 minučių, kol įtempia augalus ir užpildomas į skystį. Atšaldykite mišinį ir gerkite iki keturių puodelių per dieną.

Žolelių arbata bendram inksto sveikatai

Paprastai pro inkstus ir visą šlapimo taką Kevilis siūlo gėrimą, įpilant kiekvieno avižų šiaudų, dilgėlių lapų, rožių šiaudų ir kiaulpienės šaknų, kartu su & frac14; šaukšteliu kiekvieną zismawowo šaknį ir pankolio sėklą. Įdėkite juos į atsargų puodą su 1 kv. Vandens, virkite maždaug 5 minutes ir išimkite iš karščio. Leiskite vaistinėms augalams 30 minučių stovėti vandenyje, prieskrękite žoles ir atvėsinkite įpuršktą skysčio. Gerkite iki dviejų puodelių kasdien.

“Žaliosios raganos vaistažolių” autorė Barbara Griggs rekomenduoja šarminį daržovių sultinį kovoti su organizmo pertekliaus rūgštingumu. Vykdykite standartinį sultinio receptą, tačiau jį pagaminkite tik iš šarminių daržovių, tokių kaip salierai, morkos, špinatai, petražolės ir pomidorai. Sugerkite skysčio ir vieną ar du kartus per parą išgerkite puodelį skaidraus sultinio.

Šarminis daržovių sultinys