Patarimų ingredientų sąrašas

Apžvalga

Advil yra pagamintas iš tablečių, kapelčių ir gelio dangtelių. Nors Advil galima įsigyti be recepto, jis gali turėti rimtų šalutinių reiškinių, įskaitant vaistų sąveiką su aspirinu, dėl kurios aspirino veiksmingumas sumažėja kaip širdies priepuolio ar insulto gydymas. Visada pasikonsultuokite su gydytoju prieš pradėdami vartoti Advilal, kai esate nėščia ar maitinate krūtimi, ypač per pastaruosius tris nėštumo mėnesius, ir nuolat laikykite Advil vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Ibuprofenas

Kiekvienoje tabletėje arba kapsulėje, kuriame yra “Advil”, aktyvus ingredientas yra 200 mg ibuprofeno, nesteroidinio priešuždegiminio vaisto, skirto skausmui, karščiavimui ir uždegimui mažinti. Kai kurie žmonės, ypač alergiški aspirinu, gali būti alergiški Ibuprofenui. Jei pastebite bet kurį iš šių simptomų, alerginės reakcijos simptomai gali būti dilgėlinė, veido patinimas, švokštimas, raudona oda, bėrimas, pūslelės ar šokas. Daugiau nevartokite Advil ir kitų produktų, kurių sudėtyje yra Ibuprofeno, ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo, tokie kaip Advil, taip pat gali sukelti sunkų kraujavimą iš skrandžio, ypač jei jūs esate 60 metų ar vyresnis, turite skrandžio opų arba kitų kraujavimo problemų, paimkite kraujo skiediklius arba gerkite tris ar daugiau alkoholinių gėrimų per dieną. Kraujavimo iš skrandžio požymiai yra silpnumo pojūtis, kruvinas vėmimas ar išmatos ar juodos išmatos, taip pat nuolatinis skrandžio skausmas. Jūs turėtumėte nutraukti Ibuprofeno vartojimą ir nedelsdami kreiptis į gydytoją, jei pasireiškia bet kuris iš šių simptomų arba jūsų skausmas pasunkėja ir tęsiasi ilgiau kaip 10 dienų, karščiavimas pablogėja arba trunka ilgiau nei tris dienas arba atsiranda paraudimas, patinimas ar kiti nauji simptomai Paveiktoje teritorijoje.

Tabletės ir kapelos

Kaip nurodyta 2009 m. Vėluojuose 2009 m. Produktų ženklinimuose, neaktyviosios medžiagos yra: acetilinti monogliceridai, koloidinis silicio dioksidas, kukurūzų krakmolas, kroskarmeliozės natris, metilparabenas, mikrokristalinė celiuliozė, farmacinė glazūra, farmaciniai dažai, povidonas, pregelifikuotas krakmolas, propilparabenas, natris Benzoatas, natrio laurilsulfatas, stearino rūgštis, sacharozė, sintetinis geležies oksidas, titano dioksidas ir baltasis vaškas.

Gelio dangteliai

Advil gelio dangteliai turi šiek tiek kitokių neaktyvių sudedamųjų dalių, nei tabletės ir kapelos. Kaip pažymėta 2009 m. Pabaigoje, ženklinama: koloidinis silicio dioksidas, kukurūzų krakmolas, kroskarmeliozės natris, FD & C raudona Nr. 40, FD & C geltona Nr. 6, frakcionuotas kokosų aliejus, želatina, glicerinas, hipromeliozė, farmaciniai dažai, pregelifikuotas krakmolas, propilgalatas , Išgrynintas vanduo, natrio laurilsulfatas, stearino rūgštis, sintetiniai geležies oksidai, titano dioksidas ir triacetinas.