Cukraus ir angliavandenių gramų maisto produktuose sąrašas

Minkšti avižiniai dribsniai

Valgykite savo angliavandenius ir padidinkite savo fitneso ir sporto rezultatus. Cukrus yra angliavandenių, rasta vaisiuose, rūšis kaip fruktozė, grūduose – gliukozė, piene kaip laktozė ir cukranendrių cukrus kaip sacharozė. Cukraus kiekis maisto produktuose yra nurodytas atskirai maisto produkto etiketėje ir jis taip pat įtraukiamas į bendrą maisto angliavandenių kiekį. Kiekviena gramų angliavandenių, įskaitant cukrų, yra keturios kalorijos, pagal knygą “Fiziologijos fizinis pratimas, energija, mityba ir žmogaus veikla”.

Nemaltų kviečių duona

Mielės avižiniai dribsniai paprastai yra saldinami su saharoze, be natūralios avižos gliukozės. Vienas paketas vaisių ir kremo avižinių dribsnių yra apie 130 kalorijų su 12 g cukraus ir 27 visos gramų angliavandenių. Jei valgysite dvi avižinių dribsnių pakuotes, 83 proc. Kalorijų bus pagaminta iš angliavandenių. Jei pridedate vieną sveiką, virtą kiaušinį ir 1 puodelį nugriebto pieno, ilgiau išliksite energijos 295 kalorijų ir 38 gramų angliavandenių, 52 procentai kalorijų pagaminti iš angliavandenių. Kiaušiniuose nėra cukraus, nors pienas papildo 11 g laktozės, kurių bendras cukraus kiekis yra 35 g.

Mažo riebalų jogurtas

Du griežinėliai iš pilno kviečio duonos turi 3 g cukraus ir 22 visos gramų angliavandenių. Jei pusryčiams turėtumėte paprastą skrudintuvę ir juodą kavą, tik apie kalorijas suvartojote tik apie 120 kalorijų, o 73 proc. Kalorijų pagaminta iš angliavandenių. Padarykite tai maistingesniu maistu, skleidžiant 1 šaukštą. Natūralaus žemės riešutų sviesto per kiekvieną riekelę. Įtraukite vidutinį, nuluptą apelsiną. Žemės riešutų sviestas padaro 1 g cukraus, o oranžinės spalvos – 12 g cukraus. Šis patiekalas turi apie 394 kalorijas, 16 g cukraus ir 45 bendros gramų angliavandenių, 46 procentai kalorijų yra iš angliavandenių.

Mažai riebalų jogurtas vidutiniškai yra apie 110 kalorijų už pusę puodelio arba 4 oz. Įskaitant 15 g cukraus ir 22 visos gramų angliavandenių. Vien valgyti 80 proc. Kalorijų jogurtuose yra angliavandeniai. Sudėkite jogurtą 1 oz. Arba ¼ puodelio migdolų ir 1 oz. Arba vieną aštuntą visos pieno sūrio rinkinio, skirto didesniam maistui. Migdolai ir sūris prideda nereikšmingą cukraus kiekį ir tik 6 g angliavandenių. Bendras kalorijas sudaro apie 402 kalorijas, iš kurių 28 proc. Yra angliavandeniai.