Gelio nagų gynimo priemonės namuose

Apžvalga

Po jūsų puikiai šlifuoto manikiūro jūs galite rasti netikėtą ir nemalonų staigmeną. Geltonus nagus gali sukelti įvairūs veiksniai, nuo blogo gyvenimo būdo įpročių iki per didelio nagų lako naudojimo. Laimei, jūsų tušti patarimai paprastai gali būti ryškesni per kelias minutes. Po to, kai kruopščiai pašalinsite nagų lakas, pabandykite paprastą geltonųjų nagų namuose.

Paprasti skardinės ir šveitikliai

Įmirkę savo geltonus patarimus citrinų sultyse, kurį “Nail Business” apibūdina kaip “natūralų balinimo agentą”. Tiesiog supilkite lustines sultis į dubenį ir leiskite savo nagams įsilieti keletą minučių. Naudokite minkštą dantų šepetėlį, aptrauktą citrinų sultimis, kad švelniai šveisti geltoną spalvą. Jei turite kelias dantų protezavimo tabletes, ištirpinkite juos į šiltą vandenį. Kai tabletės yra visiškai ištirpsta, mirkyti jūsų dažytus patarimus iki dešimties minučių. Valymo ir balinimo priemonės, įtrauktos į protezų plokštelę, turėtų būti balesnės ir ryškesnės išvaizdos; žurnalas “Cosmopolitan” rekomenduoja mirkyti geltonai dažytais nagais vandenilio peroksido ir vandens mišinyje. Pasak interneto svetainės, turėtumėte “įpilti tris pilvus vandenilio peroksidą į vieną trečdalį puodelio vandens ir pamerkti pirštus dvi minutes”. Po dviejų minučių su tirpalu nugarskite minkštuosius dantų šepetėlius. Tolesni veiksmai masažuojant nagus su raminančia odelės aliejumi.

Stora pasta

Jei jūsų dažytos nagai reikalauja ne tik paprasto mirkymo, pasirinkite storesnę pasta. “Marie Claire” svetainėje rekomenduojama paprastą citrinų sulčių ir soda pagaminti kaip efektyvią geltonųjų nagų gėrimo priemonę. Sudėkite 1 valg. Šaukštą. Vandenilio peroksido su 2 1/2 šaukštai. Soda. Švelniai sumaišykite ingredientus, kol susidaro stora pasta. Prie kiekvieno nagų įpilkite nedidelį pastos kiekį ir leiskite jam mirkyti keletą minučių prieš skalavimą.

Mesti rūkyti

Nors tai faktiškai negali būti laikoma “namų gynimo priemone”, tai yra paprastas būdas, kurį kiekvienas gali padaryti, norint gauti baltesnius nagus. Kaip paaiškinta “MSN” sveiko gyvenimo svetainėje, rūkymas yra plačiai žinomas, kad sukelia geltonus nagus. Nors išeiti iš įpročio yra tikrai sunku, nauda jūsų sveikatai yra milžiniška. Praėjus kelioms savaitėms po to, kai nustos rūkyti, greičiausiai pastebėsite, kad jūsų nagai užėmė baltą ir ryškesnę išvaizdą.

Prevencija

Kai įtrauksite į savo įprastą nagų procedūrą, kelios paprastos technologijos gali neleisti, kad jūsų nagai taptų geltoni ateityje. Prieš naudodami spalvotą laką į savo nagus pirmiausia užtepkite aiškų pagrindo dangą. Šis aiškus sluoksnis ne tik apsaugo nagus nuo dažymo, bet ir suteikia ilgiau trunkantį manikiūrą. Aiškus pagrindo sluoksnis yra ypač svarbus, jei dėvi tamsią nagų lako spalvą, tokią kaip juoda, bordo, tamsiai raudona, ruda arba tamsiai mėlyna. Jei įmanoma, kiekvieną kartą per kelias dienas savo nagams suteikiama nemokama poliruoti. Šios dienos, kurios nėra poliruotos, tarnauja kaip natūralus nagų atkūrimo laikotarpis, leidžiantis jiems atgauti natūralią spalvą ir paviršių.