Herpeso vaistus pirkti be recepto

Apžvalga

Herpes yra neišgydoma virusinė infekcija, kurią galima valdyti naudojant vaistus be recepto ir receptinius vaistus. MayoClinic.com teigia, kad kai kurie vaistai gali žymiai sumažinti protrūkių dažnį ir trukmę. Vaistiniai preparatai, kuriuos galima įsigyti be recepto, turėtų būti naudojami tik kaip nurodyta. Amerikos socialinės sveikatos asociacija įspėja, kad nenaudoja jokių be recepto vaistų, skirtų lytinių organų pūslelinėms gydyti. Receptiniai vaistiniai preparatai, burnos skausmo malšintuvai, tokie kaip ibuprofenas, ar šalti kompresai yra saugūs lytinių organų pūslelinės skausmo būdai.

Docosanolio kremas

“Docosanol” kremas yra vienintelis FDA patvirtintas vaistas nuo be recepto, kuris saugus ir veiksmingas gydant burnos hipertenziją pagal Merilendo universiteto Medicinos centrą. Šis vaistas veikia panašiai kaip keli receptiniai vaistiniai preparatai, sutrumpindami protrūkio trukmę. Grietinėlė veikia geriausiai, kai taikoma ankstyvuoju protrūkio ženklu, vadinamu prodromo etapu. Herpes prodromai ar įspėjamieji požymiai yra dilgčiojimas, niežėjimas ir švelnumas. Kad pasiektumėte maksimalų rezultatą, kremas yra naudojamas penkis kartus per dieną, kol atsiranda protrūkis, jis visiškai neleidžiamas arba išvalomas.

Topical anesthetics

Vietiniai anestetikai suteikia laikiną skausmą nuo burnos hiperplazijos simptomų. Nors šie vaistiniai preparatai gali būti veiksmingi skausmo valdymui, jie nesugebės greičiau išgydyti ar išvengti būsimų protrūkių. Benzokaino vietinis gelis yra vienos rūšies be recepto skausmą malšinantis preparatas, kuris gali būti naudojamas herpeso skausmui gydyti. Šis vaistas neturėtų būti naudojamas genitalijų herpes. Benzocaine topical veikia blokuojant nervų signalus organizme, kurie perduoda skausmo būsenas Drugs.com. Šį vaistą reikia vartoti mažais kiekiais ne daugiau kaip keturis kartus per dieną. Panašūs produktai yra ir tie, kurie pagaminti su lidokainu arba tetrakainu, du anestetikai, kurie taip pat blokuoja nervinius signalus. Vietiniai anestetikai turi būti vartojami tik kaip nurodyta.

Kamparo produktai

Kamparas yra vietinio skausmo malšinimo tipas. Jis gali būti atskirai arba kartu su kitais vaistais, parduodamais kaip lūpos arba lizdinės plokštelės. Vieno tipo lūpų gydymas Blinesx yra kamparas, fenolis ir alantoinas. “Drugs.com” paaiškina, kad šis derinys gali sumažinti skausmą, niežėjimą ir stiprų sausumą. Kaip ir kiti be recepto vartojami vaistai, kamparo produktai neturi jokio poveikio pačiam virusui.