Namo priemonė pašalinti kalcio nuosėdas po akimis

Apžvalga

Kalcio nuosėdos ant akies gali atsirasti dėl įvairias skirtingas sąlygas. Priklausomai nuo jų vietos, jie gali turėti įtakos akių funkcijai. Jei jie yra po akimis ir yra besimptomis, galima pašalinti juos iš namų. Jei kalcio nuosėdos daro įtaką regėjimui arba sukelia skausmą, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Sumažinti kalcio kiekį dietoje

Pertekliniai kalcio indėliai minkštuose audiniuose aplink akis dažnai sukelia akių išvaizdą. Galite pabandyti pašalinti kalcio iš dietos, siūlo Meltdown.com. Tai apima pieno produktus, vaisių sultis, sustiprintas kalciu, ir maisto produktus, turtingus vitaminais A ir D, dėl kurių ląstelės gali išlaikyti kalcio kiekį. Kai jūsų kūnas atsinaujins ir bus atstatytas tinkamas kalcio kiekis, indai turėtų išnykti ir pavargus išvaizda turėtų pagerėti.

Alyvuogių aliejus

Remiantis straipsniu svetainėje Hair-N-Skin-Care.com, kalcio nuosėdos ant odos paprastai lieka tol, kol oda tampa minkštesnė. Svetainėje rekomenduojama plauti veidą šiltu vandeniu, džiūti sausu, o tada švelniai masažuoti alyvuogių aliejų Į vietą, kurioje yra kalcio nuosėdos.

Alijošius

Mažos baltos cistos po akimis dažnai vadinamos “kalcio nuosėdomis”, bet iš tikrųjų yra milija, teigia dermatologas Alanas Rockovas su “Rockoff” dermatologijos centru Brookline, Massachusetts. Pagrindinis medikamento svetainė DrGranny.com rekomenduoja naudoti alavijo arba antioksidacinius kremus į odą, kurioje yra kalcio milija. Teorija, kad, kai oda bus minkšta ir elastinga, nuosėdos nukris.