Namų gynimo priemonės periodonto ligai

Apžvalga

Periodonto liga yra lėtinė bakterijų infekcija aplink dantis. Švelnios būklės formos yra gingivitas su sunkesne forma, vadinama periodontitu. Būklė paveikia dantenas, pagrindinius danties kaulus ir pačią dantį. Požymiai ir simptomai yra stemplės arba kraujavimas, odos jautrumas ir blogas kvapas. Galima paveikti vieną danteną ar visą burną. Įvairūs namų gynimo būdai gali padėti išgydyti periodonto ligos burną.

Valykite dantis kasdien, geriausiai po kiekvieno valgio ar užkandžiai. Šepetys dantų per 3-4 minutes per kiekvieną valymą.

Gerkite daug vandens, kad išplautumėte bakterijas ar papildomas maisto dalis, kurios gali likti burnoje. Naudokite burnos skalavimo priemonę, kad nužudytumėte visas burnoje esančias bakterijas. Perkant burnos skalavę, ieškokite ingredientų, tokių kaip cetilpiridino chloridas ar domifenas bromidas; abiejų sudedamųjų dalių pašalinkite dantų plokštelę.

Naudokite dantų šepetėlį tris mėnesius. Pažvelkite į sulūžusius arba sulenktus šerius, kad nustatytumėte, kada yra laikas naujam dantų šepetui. Dalyvaukite papildomų dantų šepetėlių. Dirbtuvėje laikykite dantų šepetėlius savo stalo stalviršyje arba įdėkite jį į savo automobilį.

Nepamirškite apie savo dantenas. Masažas dantenų liniją su savo dantų šepetėliu atlaisvinti ir pašalinti plokštelę. Padidėjęs apyvartumas suteikia deguonį į dantenas, paliekant vietovę sveikesnę ir stipresnę.

Padarykite savo dantis stipriau, įtraukdami didžiulį vitamino D kiekį į savo mitybą. Gerkite daug pieno. Valgyk kalcio turtingus maisto produktus, tokius kaip jogurtas, varškė ir migdolai.

Išvalykite liežuvį, naudodamiesi nuobodu instrumentu, šaukštas aukštyn kojomis gerai veikia. Išpakuokite iš kuo anksčiau nei įstrigdami.