Odos priežiūros produktų, turinčių parabenų, sąrašas

Apžvalga

“David Suzuki” fondas praneša, kad 75-90 proc. Kosmetikos gali turėti parabenus. Parabenai dažniausiai naudojami kaip konservantas, ir jie lengvai prasiskverbia per odą. Europos Komisija dėl endokrininės sistemos sutrikimų nurodo, kad parabenai yra 1 kategorijos medžiaga, kuri, kaip nustatyta, yra endokrininės sistemos sutrikdymas. Parabenai taip pat buvo aptiktos krūties vėžiu sergantiems navikams, o tai rodo jų tarpusavio ryšį su vėžiu. Parabenai žymimi šiais pavadinimais: metilparabenai, butilparabenas, propilparabenas, izobutilparabenas, etilparabenas, poliparabenas ir izobutilparabenas.

Veido drėkintuvai

Parabenai pridedami prie veido ir kosmetikos drėkinančių preparatų kaip įprastas konservantas. Naudojamos odos drėkinimui, šios drėkinamosios medžiagos naudojamos visų amžiaus grupių moterims. Iš tikrųjų “SkinBio.com” redaktorius rekomenduoja naudoti veido drėkinimo priemones, kad sulėtėtų drėgmės praradimas iš odos. Drėkintuvai dirba, sukurdami nepralaidų barjerą ant veido, kuris suteikia odai ploną ir visišką išvaizdą. Dr Alanas Rockovas, valdybos patvirtintas dermatologas Bostone, siūlo naudoti vazeliną kaip jautrią odą drėkinančią priemonę.

Anti-senėjimo kremai

Anti-senėjimo kremai yra naudojami siekiant sumažinti raukšles ir sustiprinti veido odą. Maisto ir vaistų asociacija priskyrė senėjimo kremai kaip kosmetiką ir netikrina šių produktų veiksmingumo. Parabenai dažnai yra sudedamųjų dalių, skirtų senėjimo senėjimo kremai, sąrašą, nes jie yra įprasti kosmetikos konservantai. Anti-senėjimo kremai paprastai vartojami vieną ar du kartus per dieną ir gali sukelti šalutinį poveikį, pvz., Bėrimą, odos sudirginimą ar paraudimą.

Fondai

Pagrindai yra naudojami ant veido, kad būtų galima kaukes dėmių ir veidą atrodyti sklandžiai tekstūros ir spalvos. Skysti ir milteliniai pamatai dažnai turi vieną ar daugiau rūšių parabenų kaip konservantus, kad produktas galėtų ilgiau laikytis. Kai kurie naujesni rinkos pagrindai, ypač mineraliniai drabužiai, gaminami kaip parabenai. Fondo formulės apima: skystą formą, laisvą miltelių formą ir kompaktišką miltelių formą.

Kvepalai

Vartotojams nėra plačiai žinoma, kad kvepaluose dažnai yra ir parabenų. Gamintojai neprivalo ženklinti ingredientų kvapais, nes kvepalų receptai laikomi komercinėmis paslaptimis. Etiketėse turi būti žodis “kvepalai”, bet ne išsami informacija apie tai, kas yra šis kvapas.