Ingredientai skinmedica vitalize žievelės

Apžvalga

SkinMedica odos priežiūros produktų linija turėtų būti įsigyta per įgaliotą medicinos spa ar medicinos praktiką. SkinMedica tinklalapyje yra 10 perpardavimo rinkų sąrašo, kuriame parduodami produktai, kuriuos “SkinMedica” sudaro neteisėti interneto pardavėjai. Pirkdami savo cheminių žievelių produktų liniją, svarbu įsigyti vaistą ir prižiūrėti gaminį. Be to, vanduo, kuris yra tiek pagaminimo tirpale, tiek Vitalize Peel sistemos lupimo tirpale, yra septynių ingredientų.

Acetonas

Acetonas yra SkinMedica “Vitalize Peel” odos lupimo tirpalo dalis. Dažniausiai naudojamas nagų lako valikliuose, tai yra tirpiklis ir denatūravimas. Tirpikliai ištirpdo kitus ingredientus ir yra naudojami tam tikslui, o denaturantai paprastai yra papildomi daiktais, kurie pagardina skonį, kad būtų išvengta galimos geriamojo tirpalo.

Izopropilo alkoholis

Izopropilo alkoholis yra tiek pagaminimo tirpale, tiek lupimo tirpale. Maisto ir vaistų administracija (FDA) leidžia naudoti izopropilo alkoholį antriniams tiesioginiams maisto priedams tirpiklio, tepalo ir atpalaidavimo agento tikslais. Tai gali sumažinti produktų storį ir gali užkirsti kelią mikroorganizmų augimui ir užkirsti kelią regrowth.

Salicilo rūgštis

Salicilo rūgštis yra lupimo tirpalo dalis. Beta hidroksi rūgštis (BHA), salicicinė rūgštis veikia kaip efektyvus ir efektyvus vaistų nuo spuogų gydymas. Exfoliants pašalina negyvas odos ląsteles iš odos paviršiaus. Salicilo rūgštis pagerina kolageno gamybą ir odos storį pagal “Cosmetics Cop”. Salicilo rūgštis atsiranda dėl bendro aspirino (acetilsalicilo rūgšties), todėl taip pat yra ir priešuždegiminių savybių.

Rezorcinolis

Resorcinolis pridedamas prie lupimo tirpalo Vitalize Peel. Pagal kosmetikos informaciją ši cheminė medžiaga buvo rasta kavoje, melasoje ir netgi cigarečių dūmuose. Nors dažniausiai naudojamas plaukų dažams, jis taip pat gali būti antiseptinis vaistas nuo spuogų ir odos pažeidimų. Kosmetikos ingredientų apžvalga (CIR) peržiūrėjo savo saugumą ir nurodė, kad ji yra saugi kosmetikoje. Ši peržiūra buvo patvirtinta neseniai, kaip 2006 m.

Pieno rūgštis taip pat yra lupimo tirpalo sudedamoji dalis. Alfa hidroksi rūgštis (AHA), ji naudojama daugelyje kosmetikos, plaukų dažų ir plaukų priežiūros gaminių. FDA yra įtraukta į sąrašą kaip GRAS arba paprastai pripažįstama saugiu kaip tiesioginiu maisto priedu, o kosmetikos ingredientų apžvalga (CIR) nurodo, kad ji saugi kosmetikos reikmėms. Ji veikia kaip odos priežiūros priemonė, drėkinanti medžiaga ir odos kondicionierius. Nuoviruotojai suteikia drėgmės odai ir plaukams bei odos kondicionieriams, kurie veikia odos išvaizdą, todėl jis tampa minkštesnis ir sklandesnis.

Panthenolis yra lupimo tirpalo sudedamoji dalis. Taip pat žinomas kaip pantoteno rūgštis arba vitaminas B5, jis pridedamas prie drėkinančių, plaukų produktų ir kosmetikos. Ant odos jis veikia kaip tepalas ir padeda slidinėti sklandžiai. Ji taip pat suteikia odai sklandų.

Isoceteth-20 yra lupimo tirpalo dalis. Kosmetika Unmasked rodo izocete-20 kaip riebalų rūgšties darinį, kuris veikia kaip emulsiklis. Emulsatoriai sumaišykite aliejus ir vandenį.

Pieno rūgštis

Pantenolis

Isocete-20