Kaip veikia žingsniamatis?

Tinkamas naudojimas

Žingsniamatis – tai prietaisas, kuris seka žingsniu, kurį žmogus imasi per dieną. Šis nedidelis įrenginys dažnai naudojamas tam, kad padėtų asmeniui pasiekti nustatytą tikslą per dieną imtasi veiksmų, siekiant padidinti sudegintų kalorijų kiekį. Nors pedometrai pasižymi rafinuotumo lygiu, jie turi keletą pagrindinių bendrų veiksmų, kaip jie skaičiuoja žingsnius; Žiemos matuoklis dažniausiai yra laikomas prispausta prie diržo ir vertikaliai, todėl palengvinamas tiksliausias skaitinys. Teisingas pedometro nusidėvėjimas leidžia atlikti skaičiavimo užduotis.

Duomenų rinkimas

Veiksmų, kurių imamasi kasdien, skaičius gali būti matuojamas pedometru vienu iš dviejų būdų. Pirmasis yra matuojant klubų judesį. Kadangi, kai vaikšto žmogus, jo šlaunys judamos į priekį judesio atgal ir atgal, žingsniamatis skaičiuoja kiekvieną judesį, kurį asmuo atlieka per šlaunis kaip žingsnį. Kiekvienas žmogus gali imtis kitokio ilgio, kuris gali pakenkti žingsnio matuoklio matavimui skirtingai. Dėl šios priežasties dažnai galima kalibruoti žingsniamatis priklausomai nuo užimto ​​žygio ilgio ir atitinkamo klubo “sukrėtimo”, kuris tai daro prie žingsnio matuoklio. Kitas metodas, naudojamas žingsniamatis, siekiant išmatuoti atliktus veiksmus, yra tikras skaičių skaičiavimas Tavo kojos žengia į žemę. Paprastai tai yra skirta daugiau aukštųjų technologijų stebėjimo įrenginiams, pvz., Specializuotiems batams, kurie perduoda nufilmuotus duomenis į iPod ar kitą belaidį prietaisą matavimui. Nors šie žingsniamačiai paprastai būna tikslesni už tuos, kurie paprasčiausiai įvertina klubo judėjimą, jie taip pat dažniausiai būna brangesni.

Matavimo rezultatas

Kai žingsniai surenkami, paprasčiausi žingsniamačiai tai mato tik žingsniai, vaikščioti per tam tikrą laikotarpį. Pavyzdžiui, asmuo gali iš naujo nustatyti savo žingsniamatis pradžioje naujos dienos, norint pasiekti žingsnių tikslą, pvz., 10 000 žingsnių per dieną, kurį rekomenduoja Amerikos taryba dėl pratybų. Daugiau sudėtingesnių žingsniamačių gali paversti žingsnių skaičių į Papildomi duomenys. Pedometras, kalibruotas pagal asmens gylį, gali naudoti duomenis žingsniu, kuris atitinka žingsnį, ir naudoti šį skaičių, norint apskaičiuoti per dieną važinėjamų mylių ar kilometrų skaičių. Kiti konversijos matavimai apima sudegintus kalorijas; žingsniamačiai gali turėti iki 50 procentų klaidų lygį matavimo atžvilgiu, o tai gali smarkiai paveikti tai, ką žmogus mano, kad vaikšto visą dieną. Dėl šios priežasties, jei žmogus gali nusipirkti aukštesnio ar aukščiausio lygio žingsniamatis, kurį galima kalibruoti, tuo labiau tikėtina, kad žmogus surinks teisingus duomenis.