Namų pratimai mergaičių paaugliams

Apžvalga

Ligų kontrolės ir prevencijos centrai praneša, kad 15,8 proc. Paauglių užsiima nesveiko elgesio, pavyzdžiui, nevalgo per 24 valandas, vartoja dietinius piliules ar vemia greitai prarasti svorio. Šie svorio praradimo metodai gali padidinti mergaičių paauglių susirgimą ar netgi padidinti svorį. Užuot pasikliaujant nesveikaus svorio praradimo būdais, paauglių merginos turėtų apsvarstyti pratimus namuose, kurie orientuojasi į tai, kad jie galėtų būti tinkami be brangios treniruočių.

Komercinė krizė

Užuot tiesiog sėdint prie televizoriaus, kitą kartą pasirodys “Gaidžių mergina”, ieškodami būdų, kuriais tu gali atrodyti. Kiekvieną kartą, kai pasirodys komercinis skelbimas, pabandykite atlikti sutrikimus, išspaudimus, lunges ar dips. Pradėkite nuo vieno pratybų ir pereikite prie kito tipo kiekvienai reklaminei programai. Kanados McMaster universiteto atliktas tyrimas parodė, kad trumpos pratybų pralaidos buvo tokios pat veiksmingos kaip ilgos sesijos.

Šokis, šokis

Jei jums patinka žaisti ir šokti su draugais, pabandykite žaisti vaizdo žaidimus, tokius kaip “Šokis, šokių revoliucija”. Jūs sudeginsite kalorijas ir galėsite dirbti savo judėjimu tuo pačiu metu, visais patogumais jūsų namuose. Taip pat galite išbandyti kitus vaizdo žaidimus, tinkamus sporto reikmėms, pvz., “Wii Fit” arba “Wii Active”. Tai apima veiklą ir žaidimus, kad daugiau sutelktumėte į įdomus, negu jūs darote pratimą.

Pikapas žaidimas

Paprašykite savo tėvų nusipirkti krepšinio lanką, futbolo tinklą ar ledo ritulio tinklą namuose. Nustatykite jį lauke, ir jūs galite praleisti valandą žaisti piko žaidimą futbolo, krepšinio ar kelių ritulys jūsų važiuojamosios kelio. Jums nereikia būti profesionalu, kad pabandytumėte nufilmuoti keletą žiedų, o jūs tiesiog gali pamatyti, kad jūsų važiuojamosios kelio pavažiavimas yra nauja karšta vieta grupėms susibūrti.

Treniruotės tyrimai

Jums nereikia brangių “infomercial” treniruotės programų, kad galėtumėte likti sveikiems ir sportuoti namuose. Jūsų biblioteka gali būti daugybė įdomių treniruočių idėjų ir programų, kurias galite pabandyti, kad niekada nepatektumėte į vieną treniruotės programą. Paprašykite savo bibliotekininko nurodyti fitneso sekciją ir tęsti treniruotes įdomi kiekvieną savaitę išbandydami naują. Jūs netgi galite suvokti, kad turite aistra tam tikros rūšies pratyboms, ar tai yra jogos, kikbokso, aerobikos, ar kažkas, kas idealiai tinka paaugliams, nurodo “FamilyEducation.com”.

Paskui vieną iš jūsų draugų praleisdami kartu su savimi namuose kiekvieną dieną po mokyklos. Draugo parama gali padėti jums atsiskaityti su kuo nors, kad turėtumėte daugiau motyvacijos dirbti. Pakviesk ją į naktį “Tae Bo” arba pereiti į savo namus, kad išbandytų savo ranką pilatesuose. Padarykite pastovią datą, kai susitinkate keletą kartų per savaitę, kad galėtumėte naudotis, ir nustatykite taisyklę, kad nebūtų atšaukti vienas kito. Tai gali suteikti jums paskutinį pastangą, kad jums reiktų tapti aktyviu ir sveiku.

Draugo palaikymas