Citrinų ir imbiero šaknies šaltų vaistų

Apžvalga

Citronai ir imbieras yra patys stiprūs šalčio gynimo būdai, kartu jie sudaro galingą vieną-du smūgius. Citrinai yra daug vitamino C, kuris padeda palaikyti imuninę sistemą. Citrinų sultys nuo uždegimo savybes palengvina gerklės gerybes ir sudirgusią membraną, taip pat turi antiseptinį poveikį, kuris padeda tiesiogiai kovoti su šalčiu virusu. Imbieras padeda stimuliuoti prakaitavimą, kuris valo sistemą ir sumažina kūno temperatūrą. Panašiai kaip ir citrinų, imbieras taip pat turi antiseptines ir priešuždegimines savybes. Imbieras taip pat veikia kaip kosulys slopinantis.

Meistras Receptai

Norėdami užšaldyti imbiero-citrinos infuziją, sekite šį receptą iš Midnight Snacks home remedy skyriaus. Glaudžiai pjaustykite vieną 3-in. Gabalas šviežios imbiero, žievelės ir visi. Sudėkite į dubenį ar puodelį su 1/2 puodelio citrinų sulčių, 2 šaukštai. Medus ir 2 puodeliai verdančio vandens. Išmaišykite, kad jas sujungtumėte, tada padengti plastikine plėvele 10 minučių. Padermė. Šią infuziją galite gerti karštai arba šaltai.

Variacija su cinamonu

Skanus šio šalto gydymo variantas papildo cinamonu mišiniu. Cinamonas veikia kaip antiseptikas, padedantis nuimti nuo šalto viruso savo kūne. Tai taip pat padeda sušvelninti gerklės skausmus ir, kaip imbieras, skatina prakaitavimą. Įpilkite 1/2 šaukštelio. Iš žemės cinamono į receptą aukščiau.

Variacija su česnaku

Ši versija nėra tokia skanu, bet ji yra tokia pat veiksminga. Sumaišytą arba susmulkintą česnako skiltelę įmaišykite prieš sumaišant su vandeniu, štamas po mirkymo 20 minučių. Česnakai suteikia bendrą imuninės sistemos stiprinimą ir taip pat turi galimą antivirusinį poveikį prieš patį šalto audinio.

Variacija su “Cayenne”

Kitas variantas išbandyti: Prieš tepant įpilkite šerdies kajeną į mišinį, atskirai arba kartu su cinamonu, kaip nurodyta aukščiau. Arba, jei norėtumėte, įpilkite pora lašų Tabasco ar kito karšto pipirų padažo po mirkymo ir prieš geriant. “Cayenne” atpalaiduoja gerklės skausmus, taip pat padeda plonoms gleivėms sumažinti perpildymą, taip pat yra geras visų imuninės sistemos stiprintuvas.