Kirkland gliukozamino sudedamosios dalys

Apžvalga

Gliukozamino papildai yra plačiai parduodami kaip pagalba tiems, kurie kenčia nuo sąnarių skausmo, kurį sukelia tokios sąlygos kaip osteoartritas. Televizijos dr Ozas sako, kad gliukozaminas yra saugus ir gerai toleruojamas, tačiau yra priešingos informacijos apie tai, ar jis suvilina skausmą. Mayo klinika sako, kad yra mažai mokslinio įrodymo, kad būtų galima teigti, kad priedas gali padėti atstatyti kremzlę.

Gliukozaminas

“Costco” parduoda savo “Kirkland” prekės ženklą gliukozaminu kaip papildomą stiprumo gliukozamino / chondroitino priedą. Produktas parduodamas internetu buteliuose, kurių sudėtyje yra 190 tablečių, o porcija – dvi tabletės. Kirklandas siūlo, kad geriausius rezultatus vartojate po vieną tabletę du kartus per dieną. Kiekvienoje dviejų tablečių paros dozėje yra 1,5 g arba 1500 mg gliukozamino hidrochlorido. “Mayo” klinika paaiškina, kad gliukozaminas yra natūralus organų junginys, kuris padeda stiprinti ir tvirtai laikyti kremzlę, ir papildai teigia, kad jie gali padėti kūnui pažeisti kremzlę. Gliukozamino hidrochloridas yra gaunamas iš krabų, vėžių, omarų, krevečių ir krevečių, todėl žmonėms, kurie yra alergiški vėžiagyviams, patariama prieš vartojant papildymus pasikalbėti su jų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais.

Chondroitinas

Kirklando parašo stiprumas Gliukozaminas / chondroitinas taip pat yra chondroitino sulfato natrio druska. Vienoje tabletėje yra 2,2 mg arba 1200 mg. Dr Oz sako, kad chondroitinas yra dar vienas normalios kremzlės komponentas, o klinikiniai tyrimai, kurie parodė, kad chondroitinas tam tikru metu naudojamas skausmui malšinti, buvo vartojamas nuo 1200 iki 1500 mg per dieną.

Kiti ingredientai

Kirklando parašo stiprumo gliukozamino / chondroitino ingrediento etiketėje taip pat išvardijami nekonkretiški mažėjantys kiekiai: kalcio karbonatas, kroskarmeliozės natris, povidonas, celiuliozė, krospovidonas, silicio dioksidas, polivinilas alkoholis, magnio stearatas, talkas, dirbtinis vanilinio kremo aromatas, natris Laurilo sulfatas, polietilenglikolis, maltodekstrinas, acacia, hipromeliozė, polisorbatas 80. Kalcio karbonatas yra įprasta papildoma kalcio forma, kuri padeda kaulams ir dantims. Kitos sudedamosios dalys yra skirtos pagerinti priedų veiksmingumą. Pavyzdžiui, kroskarmeliozės natrio druska ir krospovidonas padeda tabletėms skilti. “Kirland” teigia, kad kiekvienoje tabletėje yra 15 kalorijų, 2 gramai viso angliavandenių ir 130 miligramų natrio. Etiketėje teigiama, kad papilduose nėra glitimo, laktozės ar konservantų.