Homeopatiniai svorio netekimo būdai

Fucus Vesicelosus

Homeopatiniai vaistai gali būti naudingi tam tikrų asmenų svorio mažinimo skatinimui. Homeopatiniai vaistai yra praskiestos cheminės medžiagos filtruojančios medžiagos, kurios sukelia panašius simptomus, kai jos skiriamos pilnai stipriai, palyginus su tokiais simptomais, kurie atsiranda esant antsvorio turinčioms ligoms, tokioms kaip skydliaukės disfunkcija. Skatindamas natūralų individo reakciją į dirginimą ar kitą stimulą, homeopatinis vaistas leidžia organizmui išgydyti save; gydymas antsvoriu, naudojant homeopatiją, gali nevisiškai išspręsti būklę. Pasitarkite su homeopatu, kad galėtumėte numesti svorio.

Jodo

“Fucus vesicelosus” arba jūros dumbliai gali būti naudingi skydliaukės ligų gydymui ir svorio mažinimui, atsižvelgiant į “Homeopatinių vaistų” Materia Medica “. Fucus natūralioje formoje yra didelis jodo kiekis. Kaip homeopatinis praskiedimas, jodo kiekis yra nereikšmingas, tačiau potenciuotas vaistas gali stimuliuoti skydliaukę gaminant ir sintezuojant daugiau skydliaukės hormono. Šis skydliaukės veiksmas sustiprina medžiagų apykaitą, leidžiantį svorio mažėjimą. Be to, homeopatinis vaistas gali slopinti skydliaukę iš per didelio skydliaukės hormono, jei jis skiriamas didesniam potencialui ir pakankamai didelę dozę. Fucus niekada neturėtų būti savarankiškai vartojamas ir jį galima naudoti tik prižiūrint homeopatui, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Antimonium Crudum

Jodas yra dar vienas homeopatinis vaistas, kuris gali būti naudingas svorio kontrolei kai kuriems žmonėms, sergantiems skydliaukės ligomis, ypač hipertiroidizmu. Kaip jodo praskiedimas, vaistas gali būti naudingas gydant problemas, susijusias su padidėjusia skydliaukės veikla, įskaitant padidėjusį apetitą, dėl kurio atsiranda nutukimas. Tam tikrais atvejais jodo gali padėti reguliuoti skydliaukę. Vaistas skiriamas žmonėms, kurie yra labai nervingi, nervingi ir karšti. Ši priemonė taip pat turėtų būti naudojama tik prižiūrint homeopatiniam gydytojui.

Calcarea Carbonica

Pagal “Holistic Online”, “Antimonium Crudum” gali padėti didinti medžiagų apykaitą ir didinti virškinimą bei pašalinimą. Ši priemonė yra nurodyta simptomams, atsirandantiems dėl lėto virškinimo ir maisto įsisavinimo, panašią į tai, kas aptinkama daugeliui pacientų, sergančių lėčiau metabolizmu. Atskiram asmeniui, kuriam reikalinga antimonito Crudum, gali pasireikšti virškinimo sutrikimas, kai pilvo puvimas, raugėjimas ir dujos kartu su baltu, stipriai apvilktu liežuviu. Tinkama dozavimo ir gydymo rekomendacija turėtų būti konsultuojama su homeopatu.

Kali Carbonicum

“Calcarea carbonica” gali padėti žmonėms, kurie pernakvoti, patys nusiraminti ir atsikratyti nervų. Antsvorio žmogus gali susidurti su problemomis, susijusiomis su prasta maisto įsisavinimu ir lėtu virškinimu, įskaitant skrandžio rūgščių disbalansą, dėl kurio atsiranda hiperchlorhidria. Gali atsirasti virškinimo sutrikimas, rūgšties refliuksas, pilvo pūslelės ir pilvo pūtimas. Be to, gali pasireikšti skydliaukės sutrikimai, įskaitant goiterą, kuris gali prisidėti prie perdozavimo. Pagrindinis šios žalos gynimo priemonės rodiklis yra visų formų kiaušinių troškimas. Pasitarkite su homeopatu, kad galėtumėte vartoti teisingą vaisto dozę ir svorį.

Kali Carbonicum gali padėti antsvorį asmenims, kurie visą laiką jaučia šalmą ir kenčia nuo lėtinio nugaros skausmo. Tai yra dar vienas homeopatinis vaistas, kuris gali gerai dirbti žmonėms, kurie turi vangų medžiagų apykaitą. Gydytojas gali pasireikšti lėtiniu vidurių užkietėjimu, virškinimo trakte, rauginimu ir rūgščiuoju skoniu burnoje, rašo “Homeopath” Roger Morrison “Desktop Guide”. Geriamieji ledo šalti gėrimai apsunkina asmenį ir gali sukelti pykinimą ir vėmimą. Asmuo gali patirti lėtinių infekcijų, tokių kaip bronchitas ar sinusitas, kurie yra pagrindiniai požymiai, kad reikia šios priemonės. “Homeopatas” galės išsiaiškinti, kokią priemonę žmogui gali tekti pasiekti didžiausius svorio netekties rezultatus.