Namų gynimo priemonės, susijusios su sunkiu dujų skausmu

Kojos prie krūtinės

Daugelis žmonių juokauja apie dujų skausmą ir įprastus rezultatus, bet kai skausmas dėl dujų tampa sunkus, nieko juoktis. Kartais dujų skausmas gali būti pakankamai sunkus, kad klaidingai atsirastų širdies nepakankamumas ar nugaros problema. Dujų skausmas gali atsirasti dėl įvairių šaltinių, įskaitant maisto alergijas, didelį ląstelienos kiekį, per daug oro prarymo, stresą ar sąlygas, tokias kaip dirgliosios žarnos sindromas ar kolitas. Gydymas nuolatiniam dujų skausmui gali apimti skausmo vaistus, stiprius antacidinius vaistus ir net operaciją. Namų gynimo priemonės gali būti dujos skausmas, net jei jis yra sunkesnis. Pasitarkite su gydytoju, jei pasireiškia pasikartojantis dujų skausmas, trukdantis jūsų kasdieniam gyvenimui.

Arbata

Jei norite iš karto pašalinti didelį skausmą dujomis, gulėkite ant nugaros ir traukite savo kelius iki krūtinės. Šis žingsnis dažnai išstumia dujas ir suteikia jums tam tikrą pagalbą. Stenkitės, jei jis neveikia iškart.

Gėrimas skysčių

Raminantis raminančią arbatą kartais gali padėti pašalinti dujų skausmą. Tos kaip pipirmėtis, ramunėlė, imbieras ir pankolis gali nuraminti virškinamąjį traktą ir palengvinti jūsų nepatogumą. Pipirmėtė yra mentolis, kuris gali turėti antispazminį poveikį virškinamojo trakto, sako Instah.com.

Ramus tavo protas

Skysčių vartojimas yra vienas iš būdų palengvinti dujų skausmą, teigia Mičigano sveikatos sistemos universitetas. Laikykis vandens ir vengti alkoholio ar gazuotų gėrimų, jei patirsite dujų skausmą.

Prevencija

Jei dėl dujų skausmo patiria nerimą, gali pabūti nurijus oras, kuris gali pablogėti. Nerimas taip pat neleidžia jums kvėpuoti tokiu būdu, kuris kontroliuotų jūsų skausmą. Praktikuoti 7/11 kvėpavimo techniką, kai streikai sukelia stiprus dujų skausmas. Įkvėpkite septynias savaites per nosį, tada išmokskite per 11 burną. Tęskite kvėpuoti tokiu būdu, kol nebūsite ramus arba jūsų skausmas išsisklaidys.

Geriausias būdas kovoti su sunkiu dujų skausmu yra užkirsti kelią tai įvyks pirmiausia. Venkite bet kokių žinomų veiksnių, tokių kaip pieno ar keptų maisto produktų, ir susilaikykite nuo geriamojo ir rūkymo. Pasitarkite su savo gydytoju apie bandymą pašalinti dietą, kad galėtumėte tiksliai nustatyti maisto problemas, jei nesate tikri, kas sukelia jūsų dujų skausmą.