Optifast sudedamosios dalys

Tai nėra paslaptis, kad nutukimas užimtas centre. “Optifast” yra medicininiu būdu prižiūrima svorio valdymo programa, skirta tik tai spręsti. Programa gydo nutukimą per kalorijų kontroliuojamą maistą, pakeičiantį vanilės, šokolado ir braškių skonį. Optifast rekomenduojama tiems, kurių kūno masės indeksas yra 25 ar daugiau.

Optifast 800 “Vanilla”, “Chocolate” ir “Strawberry Ready to Drink Shakes” papildo vitaminus ir mineralines medžiagas, atitinkančias 10-30 proc. RDI vertę. Ir ne daugiau kaip 160 kalorijų. Žmonės paprastai vartoja nuo penkių iki septynių šių kratymų porcijas, priklausomai nuo jų individualaus dietos plano. Visuose keptuvėse yra 14 g baltymų, 20 g angliavandenių, 460 mg kalio ir tik 3 g riebalų. “Ready to Drink” virpesiai taip pat yra pieno pagrindu.

“Optifast Ready to Drink Shakes” yra vandens, cukraus, natrio kazeinato, kalcio kazeinato, kukurūzų sirupo kietųjų dalelių, aukšto oleino saulėgrąžų aliejaus, poziuminio citrato, kalcio fosfato tribasikos, magnio chlorido, natrio chlorido, natūralių ir dirbtinių skonių, celiuliozės gelio ir dervos, sojos Lecitinas, kalio jodidas, askorbo rūgštis, cholino chloridas, geležis, cinkas, vitaminas E, niacinas, varis, manganas, vitaminas A, vitaminas B-6, vitaminas B-1, vitaminas B-2, folio rūgštis, biotinas, vitaminas, vitaminai D-3 ir vitaminas B-12; visose šokolado, vanilės ir braškių aromatinėse medžiagose yra vienodų pagrindinių ingredientų, išskyrus braškių kvapiąsias medžiagas, raudonąsias – braškių kokteilius ir kakavos miltelius šokoladui.

Optifast 800 milteliai yra panašūs į “Ready to Drink” purtyklus, tačiau jie yra lengvai maišomi miltelių pavidalu. Nors kalorijų, baltymų, angliavandenių, riebalų, natrio ir kalio kiekiai yra tokie pat kaip ir “Ready to Drink”, vitamino ir mineralų kiekis yra 10 proc. Didesnis nei “Ready to Drink”. Laktozės gramais yra gerokai didesnis negu 8 g – 12 g, palyginti su 1 g preparatu “Ready to Drink”.

Miltelių mišinių ingredientai yra tokie: kalcio kazeinatas, nugriebto pieno milteliai, maltodekstrinas (kukurūzai), natrio kazeinatas, cukrus, augalinis aliejus, kalio citratas, natrio chloridas, magnio karbonatas, natrio citratas, vaniliniai skonio I, vienakalbių kalio fosfatas, vanilė Kvapas II, kalcio fosfato tribasic, emulgatorius lecitinas, vitaminas C, geležies pirofosfatas, cinko sulfatas, saldiklis natrio sacharinas, nikotinamidas, vario gliukonatas, mangano II sulfatas, vitaminas E (pridėtas kaip acetatas), kalcio pantotenatas, natrio fluoridas, antioksidantas askorbilpalmitatas, Vitaminas B-1 hidrochloridas, vitaminas B-6 hidrochloridas, vitaminas B-2, beta karotinas, vitaminas A (pridėtas kaip acetatas), chromas III chloridas, folio rūgštis, natrio molibdatas, kalio jodas, biotinas, natrio selenitas, vitaminas K-1 , Vitaminas D-3, vitaminas B-12, braškių ir šokolado yra tos pačios sudedamosios dalys, išskyrus jų braškių ir kakavos kvapiąsias medžiagas.

Apžvalga

Bendra informacija apie mitybą

Gatavi gėrimų turinys

OPTIFAST 800 milteliai

Miltelių mišinių ingredientai