Ar tai yra didžiausias pasaulyje pratimas?

1. Squats gerina našumą, galią ir stiprumą

Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra pagaliau įsitaisyti į krepšinį savo rekordinėje lygoje, puikiai tinka paplūdimiui, ar tiesiog galėsite sujungti laiptus dviem karto, pritūpimai gali padėti greitai pasiekti tašką A iki taško B.

2. Squats deginti toną kalorijų

Squats nukreipti į “eiti” kojų raumenis – būtent keturkampius, glutelius ir kaklo šonkaulius -, kurie visi vaidina svarbų vaidmenį sunkiose sporto veiklos srityse, pavyzdžiui, sprinto, šokinėjimo, nusileidimo ir krypties keitimo.

3. Squats gerina padėtį, judesius ir kaulų tankį

Konkrečiai, pritūpimai pagerina jūsų galią. Galia yra gebėjimas taikyti daug jėgų per mažiausią laiką, todėl tai svarbu tiek sporto, tiek daugybės kasdienėje veikloje.

Squats taip pat stiprina jėgą, kuri yra visko pagrindas. Negalima pasukti beisbolo lazdele ar net pamiršti praeities zombių akimis besimeldžiančių pirkėjų juodąjį penktadienį, neturėdama jėgos.

Škotų grožis, palyginti su pasakojimu, kojų prailginimas ar kojos garbanojimas, yra tas, kad pritūpimai verčia daugybę didžiųjų raumenų dirbti kartu judesiui atlikti. Dėl šios priežasties praktikantams labai dažnai pastebima rimta patobulinimų jėga.

Kadangi pritūpimai padaro jus stipresniu ir galingesniu, nenuostabu, kad jie taip pat gali padidinti raumenų dydį. Tai yra iš dalies dėl to, kad prikabinimas pritraukia tiek daug raumenų vienu metu, tačiau gali būti ir hormoninis paaiškinimas.

Pasak dr. Jeffo Volekio, “The TNT Diet” autoriaus, kyšuliai yra tokie reiklūs, kad jie sukelia hormonų, tokių kaip testosterono, išleidimą. Kai tie hormonai patenka į kraują, jie palaiko viso kūno augimą.

Kadangi pritūpimai iš tiesų yra viso kūno pratybos, tuomet sudėjus toną kalorijų.

Kaip “kojos mankšta” gali būti visa kūnas? Kai įdėkite pakrautą stalą į nugarą, kiekvienas kūno raumenys turi užsidegti.

• Jūsų viršutiniai nugaros raumenys turi svorį ir padeda išlaikyti kūną vertikaliai visame komplekse.

• Jūsų branduolys turi užsidegti, kad kūnas nebūtų apviręs.

• Ir, žinoma, kiekvienoje raumenų grupėje apatinėje kūno dalyje yra judėjimas.

Taigi, net jei jūsų tikslas nėra pridėti daug raumenų masės – nors, norint būti sąžiningai, tuo labiau liesos masės turite, tuo daugiau kalorijų deginsite poilsio metu – pritūpimai padės sudeginti kūno riebalus dėl vien tik fakto Kad šimtai raumenų užtruks, kad atliktų darbą.

Galiausiai ir, be abejo, svarbiausia, pritūpimai padeda kompensuoti daugelį raumenų disbalanso ir silpnybių, kurias mes kaupiame mūsų kasdieniame gyvenime.

Mes judame taip mažai, kaip visuomenė, praleidžiame daugelį mūsų dienų sėdėdami ir žvelgdami į kompiuterius ir televizorius, pvz., Zombius, kad mes, atrodo, pamiršome, kaip judėti taip pat.

Mes to nepradėjome. Ar kada nors matai dvejų metų alkūnę, kad pasiimti ką nors iš grindų? Tai puikus vaizdas kiekvieną kartą.

Squatting padeda “iš naujo išnaudoti” šį esminį modelį ir palengvina daugybę problemų, susijusių su sėdimumu. Kai sustiprinsite glutes, klubo liektuvai (raumenys priekinėje šlaunų ir klubų pusėje), kurie paprastai yra stangri ar trumpi, tampa mažiau tonizuojantys ar aktyvūs.

Be to, priversdami įtvirtinti viršutinę nugaros dalį, tvartas padeda sustiprinti tinkamą laikyseną, todėl jūsų 9-5 darbo stalas gali lėtai pasisukti nuo tavęs.

Judėjimas, kuris padės jums atsistoti aukščiau, jaustis stipresnis ir išlikti liesas? Nenuostabu, kad treniruočių planas nėra baigtas be pritūpimų, gamtos puikus viso kūno pratimas.