Ingredientai arbonne kasdien Detox arbata

Apžvalga

8 paveikslas Dienos Detox arbata yra “Arbonne” produktas, parduodamas internetu arba per “Arbonne” konsultantus. Arbata supakuota 20 arbatiniuose maišuose. Produktas teigia, kad pašalina toksinų kūną valant kepenis ir inkstus. Arbata yra sudaryta iš keturių skirtingų vaistažolių, tačiau Maisto ir vaistų administracija to nevertino. Asmenys, norintys pasinaudoti šia arbata sveikatai, turėtų kreiptis į gydytoją ar kitą sveikatos priežiūros paslaugų teikėją, turėdami žinių apie vaistažoles.

Pieno barzdas

Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, pieno ramentas yra žolė, kuri buvo įrodyta atliktuose gyvūnų tyrimuose, siekiant apsaugoti kepenis nuo toksinų. Žmonių tyrimai, patvirtinantys šias išvadas, yra neįveikiami. Augalas pats auga Viduržemio jūroje ir apima medžiagą silymariną, kuri yra antioksidantas ir manoma, kad ji apsaugo kepenis.

Kumštinės žolės šaknys

Kumščio žolės šaknis yra žolė, auganti šiauriniame pusrutulyje. Jis naudojamas kaip diuretikas, taip pat sumažina inkstų ir šlapimo takų uždegimą. Tyrimai, kuriais remiamas šiaudų žievės šaknų naudojimas šiems tikslams, nebuvo atlikti, todėl jo veiksmingumo įrodymas nėra žinomas.

Sarsaparilos šaknys

Sarsaparilla yra vynmedis, kuris auga šiltose atogrąžų pasaulio vietovėse. Vynuogynuose auga mažos juodos, mėlynos ir raudonos uogos, tačiau augalas yra tik medicinos dalis. Istoriškai sarsaparilio šaknis buvo vietinių vietovių žmonių naudojamas kaip tonikas daugelio ligų gydymui nuo raupsų iki sifilio. Manoma, kad tai ir kraujo valymo priemonė. Remiantis “Rain Tree Nutrition” duomenimis, sarsaparilio šaknys buvo veiksmingas gydant šias sąlygas.

Dwarw Root

Burdock – augalas, augantis Europoje, Šiaurės Azijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kituose pasaulio regionuose varnalėlis yra valgomas kaip daržovė, o amerikiečiai paprastai mano, kad tai piktžolė. Merlotės augalo šaknys yra naudojama kraujo valymui ir diuretikui, aiškina Merilendo universitetas. Trūksta vaistažolių šaknų veiksmingumo tyrimo, siekiant pašalinti toksinus, veiksmingumą, tačiau buvo įrodyta, kad varnalė šaknis yra prebiotikų, kurie skatina gerų bakterijų augimą virškinimo sistemoje.