Klubo kapsulė tęsiasi

Apžvalga

Klubo kapsulė yra raištis, jungianti kojos viršūnę su dubens. Klubas yra rutulys ir lizdas, kaip pečių. Kadangi jis laisvai juda įvairiomis kryptimis, jis gali būti lengvai sugadintas, jei jis yra ištemptas per toli. Lūpų kapsulės lankstumo didinimas praplečia klubo judesių spektrą. Įtraukus klubo kapsulę į kasdienį treniruotės procedūrą, padidės klubo lankstumas ir padės išvengti sužalojimų.

Ankstesnė Hip Kapsulės Ištempimas

Mičigano valstijos universiteto teigimu, priekinė klubo kapsulės ruožas gali padėti atkurti pažeistą klubo sąnarį. Apveskite ant kieto paviršiaus ir nukreipkite vieną pusę link peties. Tuo pačiu palaikykite tiesiai. Pasukite savo išlenktos kojos pėdą tiesiomis kojomis. Padarykite tai aukščiau tiesios kojos kelio, jei galite. Paspauskite klubą link žemės ir palaikykite 30 sekundžių.

Tonic Psoas Recruitment

Tonizuoto psoo įdarbinimo ruožas dažnai vadinamas klubo čiulpimu. Padėkite ant nugaros ir padėkite ranką ant klubo priekio. Stumkite klubą į lizdą, kol pajusite kirkšnies patrauklumą. Palaikykite 10 sekundžių tempimą, tada pakartokite 10 kartų.

Deep Hip Rotator aktyvinimas

Pasak Scott Smitho iš Sporto sužalojimų biuletenio, gilaus klubo rotoriaus įjungimas padeda stabilizuoti klubo kapsules. Jis dažnai vadinamas kulno speniu. Padėkite ant nugaros, sulenkite kelius. Paspauskite pėdų pėdas kartu, tada atsargiai nuleiskite kelius link žemės. Jūs pajusite trumpą abiejų klubo kapsulių plotą.

Šoninės linijos ištempimas

Pasak Džeisfo E. Muscolino iš Maskvos centro “Connecticut”, šoninė linija tęsiasi, todėl klubų kapsulių šonuose yra lankstumo. Šis ruožas turi būti atliekamas su kitu asmeniu. Uždėkite savo šoną, apatinę koją nusilenkę ir viršutinę koją tiesiai. Padėkite asistentei vieną ranka ant klubo ir kitos tiesiai virš kelio. Ranką prie kelio uždėkite švelniu slėgiu žemyn, o kitą ranką stabilizuodami kūną.

Užpakalinė linijos ruožas suteikia lankstumo klubo kapsulės nugarai. Pastatykite ant nugaros ir pakelkite vieną kelį, išlaikydami koją ant žemės. Kryžkite kitos kojos kulkšnį per savo išlinktą kelį. Švelniai pakelkite abiem kojomis link galvos. Jūs turėtumėte jausti savo klubo kapsulę ruožas savo sėdmenis.

Užpakalinės linijos įtempimas