Klubo lygiagretė tęsiasi

Apžvalga

Klubo plotas – tai rutulinis ir lizdo junginys, kuris sudaro pagrindą likusiai kūno daliai. Tačiau tokie veiksmai kaip ilgalaikis sėdimasis ar šiek tiek sustorėjęs, užsikimšęs ar slydimas gali nejudėti klubų. Neatitikimas klubuose gali sukelti stuburo ir nugaros dalies, ir net kelio bei kitų kūno dalių problemų. Tam tikri judesiai ar tempimai padeda ilgainiui sulyginti klubus, sumažindami skausmo ir sužeidimo pavojų.

Deep Lunge

Giliai užtvankos atveria klubo lankstymo priemones, kurios laikui bėgant gali sutrumpėti, ilginant sėdėjimo laiką. Sustokite ir žengkite didelį žingsnį į priekį. Lėtai sulenkite priekinę koją, laikydami nugarą tiesiai. Pakelkite savo kaukę žemyn ir jūs pajusite ruožą priekinėje nugaros kojoje. Laikykite 20-30 sekundžių.

Plataus kojos pirmyn lenkti

Platus kojos priekinis posūkis ištiesia vidines šlaunų ir šlaunų puses, kurios yra raumenų grupės, jungiančios klubo sritį. Šių sričių sandarumas gali prisidėti prie klubų sąnario. Sėdi ant žemės, kojos tiesiai priešais save. Pasiskirstykite kojas patogiu atstumu, sukurkite “V” su jais. Lėtai nuleiskite viršutinę kūną į priekį, kol pajusite ruožą. Laikykis

Ugnies žurnalas

Ledo ugnies poza – tai jogos poza, kuri intensyviai plečiasi klubus, įskaitant piriformis. Tai yra klubų sritis, kuri dažnai yra sėdmenų skausmo šaknis, tai skausmas apatinėje nugaros dalyje arba sėdmenų išorėje, kurie gali spinduliuoti koją. Šios srities atidarymas gali padėti sušvelninti sėdmeninį skausmą laikui bėgant. Sėdėti ant grindų. Pasukite dešinę koją priekyje, sulenkite koją ties keliu ir padėkite koją lygiagrečiai kūnui ant grindų. Kairę koją pastatykite dešinės kojos viršutinėje dalyje, o kelis tiesiai virš kulkšnies ir apatinės kojos yra lygiagrečios viena kitai, pvz., Dvi rąstos ant viena kitos. Čia galite pajusti ruožas. Jei jums reikia daugiau ruožo, lėtai palenkite į priekį ir laikykite nuspaudę.

Nuolatinis pirmyn sulankstyti su IT strijų

Užpakalinis ratas padeda ištiesti apatinę nugarą ir dugnines dantis, o tvistą susikaupia į IT juostą ir pagrobėjusius, raumenis, jungiančius nuo klubo iki kelio. Stendas su kojomis klubo pločio. Lėtai lenkdami į priekį nuo šlaunų, laikydami nugarą tiesiai, kad nebūtų įtempta. Padėkite rankas ant apatinių kojų ar grindų. Lėtai pasukite į vieną pusę, rankas nuneškite į apatinę koją arba prie pėdos išorės grindų. Laikykite ten, tada lėtai pasukite į kitą pusę.