Medaus Cayenne pipirų valyti ingredientų

Apžvalga

Stanley Burroughs sukūrė “Master Cleanse”, plačiai žinomą kaip limonado dieta, bandant sukurti gydymą opoms. Deja, jo ištaisyti sukėlė kitų problemų savo pacientams ir save. Pasak žurnalo “Fitness”, “Burroughs” buvo apkaltintas netyčia žmogžudyste po vėžiu sergančio žmogaus, kurį Burroughas šertų savo limonado mišiniu, nes gydymas tapo skausmingesnis ir mirė. Neseniai Master Cleanse buvo naudojamas kaip pastangos numesti svorį greitai, nors tai ir nerekomenduojama. Limonado mišinys yra citrinų sulčių, klevų sirupo, kajenų pipirų ir vandens. Venkite detoksikacijos valymo, nebent rekomenduojama ir prižiūrima gydytojas.

Klevų sirupas

Stanley Burroughs pasisako už žmogaus medaus vartojimą, naudodamas klevų sirupą kaip natūralų saldiklį valant. B klasės sirupas yra natūralių mineralų, rūgščių ir vitaminų, kurie nėra priskiriami A rūšies sirupui. Klevo sirupas, kaip pranešama, suteikia būtinus cukrumus, kalorijas ir maistines medžiagas, naudojamas apvalyti kūną valymo metu. Pasak dietos konsultanto ir Amerikos diabetu asociacijos atstovo Susan Moores, nors klevo sirupas turi tam tikrų mineralų, tokių kaip kalio, natrio, kalcio ir geležies, detoksikacijos dietos gali sukelti vitaminų trūkumą ar cukraus kiekio kraujyje sutrikimą.

Citrinos sulčių

Valymas reikalauja šviežiai spaustų, organinių citrinų sulčių, nes citrinose yra vitaminų ir mineralų. “Burroughs” teigimu, citrinų sulčių ar koncentratų, išpilstytų į butelius, sudėtyje gali būti cheminių konservantų ir priedų, kurie nesuteikia tokios pačios naudos kaip šviežios citrinų sultys. Nors “Burroughs” teigia, kad citrinos sultys valo virškinamąjį traktą detoksikacijos proceso metu, dr. Ed Zimney praneša, kad citrinų sultys nėra pakankamai stiprus rūgštis, kad galėtų sukelti detoksikacinį poveikį.

Kajano pipirai

Pasak “Burroughs”, šviežiai išpjautas kajenų paprikas išvalo iš organizmo perteklinius gleives, valydamas virškinamąjį traktą, ištirpdamos toksinų kaupimąsi dvitaškyje. Cayenne paprikoje taip pat yra vitaminų B ir C. Tačiau vartojantys kajenų paprikas gali sudirginti virškinimo trakto gleivinę, galinti sukelti viduriavimą.

Vanduo

Pasak “Burroughs”, vanduo išsklaido toksinus iš kūno. Limonado mišinys yra 8 oz. Šalto ar šilto, išgryninto vandens, suteikiant gėrimo bazę. Burroughs siūlo šešiasdešimt 12 stiklinių jo limonado mišinio kasdien maždaug 10 dienų. Vanduo, nors ir būtinas, neturi jokios maistinės vertės. Nors norint išvengti dehidratacijos yra rekomenduojamas papildomas vanduo, dažni žarnyno judesiai, susiję su valymu, dažnai pašalina pagrindinių maistinių medžiagų ir elektrolitų organizmą. Nors neribotas vandens kiekis yra leidžiamas, valymo metu jokio kito maisto ar gėrimo negalima. Ilgalaikio kaloringumo apribojimas gali sukelti dirglumą, galvos skausmą, nuovargį, dehidrataciją ir kūno skausmą.