Namų gynimo priemonės raumenis atpalaiduojantiems

Levanda

Tankus raumenis gali sukelti daugybė įvairių veiksnių, įskaitant sužeidimus ir stresą. Kai raumenys yra griežti, jūsų kasdienis gyvenimas tampa sunkus ir skausmingas. Nors yra keletas farmacinių raumenų relaksantų, tokių kaip Valium ar Soma, taip pat galite ieškoti natūralių namų gydymo būdų, kad gydytų šią problemą. Yra daugybė įvairių žolių, kurie gali padėti raumenų atsipalaidavimui, kuris gali būti dedamas į maistą arba dedamas tiesiai į paveiktą plotą.

Mityba

Lavanda jau šimtmečius naudojama kaip svarbus, eterinis aliejus, kuris padeda raumenims atsipalaiduoti. Tai turi savybių, kurios gali padėti ramybei kūno ir sumažinti stresą, taip sumažinant raumenų įtampą. Pabandykite išvalyti levandų aliejų tiesiai ant šventyklų ir tada visiškai atsipalaiduoti keletą minučių, jausmas ramybės, kuris jaučiamas padės sušvelninti skausmą. Taip pat galite įdėti levandų aliejų į šiltą vonią. Šiltas vanduo šildo raumenis, didina kraujo tėkmę, levanda padės sušvelninti įtampą, padeda šiltam vandeniui atlikti savo darbą.

Vaistažolių priemonės

Mityba turi didelę įtaką organizmo gebėjimui išvengti raumenų skausmo. Kai raumenys pradeda susitraukti, organizmas praleis laiką ir išteklius, bandydamas jį išgydyti. Pridėję vitaminus ir mineralines medžiagas į savo mitybą, galite padėti organizmui papildyti maistines medžiagas, kurias vartoja, kad išgydytų save. Įsitikinkite, kad gausite mažiausiai 1000 mg kalcio ir magnio per dieną. Kiti vitaminai, kuriuos turite įtraukti į raumenų skausmą ir standumą, yra vitaminas C (kuris veikia kaip antioksidantas ir padeda išlaikyti toksinus iš organizmo) ir kalio, kuris yra svarbus raumenų vystymuisi. Gerai gerkite daug vandens, kad įsitikintumėte, jog kūnas tinkamai veikia ir išplauti papildomus toksinus.

Yra vitaminų prieskonių, kurie gali padėti raumenų atsipalaidavimui ir skausmui malšinti. Valerianas yra žolė, kuri veikia kaip priešuždegiminis ir raumenų relaksantas, taip pat gali padėti atsipalaiduoti ir miegoti. Ramunėlių nauda jau seniai žinoma kaip relaksantas. Norėdami skausmo malšinimo, pabandykite kava šaknis, balta gluosnis ar asilas. Vienas sprendimas, kuris gali būti ne toks įprastas, kaip kiti, yra kajenų paprikos naudojimas; kai naudojamas kaip padažas, pipirai padės sumažinti vietinį skausmą.