Namų gynimo priemonės, siekiant pašalinti karpas pirštais

Lipni juosta

Jei pastebėjote, kad pirštu, kuris, atrodo, pasirodė iš tolios, neapdorotos, apvalios apkabos, gali būti karpų. Sako “Mayo” klinika, – sako kinopai, kurie atsiranda ant pirštų, yra žinomi kaip dažni karpos ir sukelia žmogaus papilomos viruso. Daugeliu atvejų karpos ant pirštų nėra rimta sveikatos būklė. Jei gydytojas tvirtina, galite naudoti namų gynimo priemones karpų gydymui pirštais.

Vitaminas A

“Mayo” klinika sako, kad kelių dienų vartojimas kanalinę juostelę į karpą gali padėti veiksmingiau sumažinti piktybinę pūslelę veiksmingiau nei nerezervinės priemonės, pvz., Salicilo rūgštis. Dangčio juosta ant karpų gali sudirginti karpą taip, kad kūno imuninė sistema natūraliai ją užpuls. Iškirpkite nedidelę danties juostelę, kuri šiek tiek sutampa su karpu, tada ją darykite tiesiai ant odos. Šeštadienį palikite dangtelio juostą, tada pašalinkite ją ir kruopščiai uždenkite karpą pemzos akmeniu. Įdėkite dar vieną danties juostelę ant karpų, tada palikite ją dar šešias dienas. Tęskite šį procesą tol, kol karpas visiškai nebebus, rekomenduos Mayo kliniką.

Juostos tvarstis

“Vitamino A” įdėjimas į karpą gali padėti ją pašalinti, teigia Tularo universiteto medicinos mokyklos mikrobiologijos ir imunologijos profesorius Robert Garry. Dr Garry rekomenduoja iškirpti kapsulę, kurioje yra 25 000 tarptautinių vitamino A vienetų, tada vieną kartą per dieną išspaudus skysčio tiesiai į karpą. Šis gydymas gali trukti nuo dviejų iki keturių mėnesių, sako dr. Garry.

Tenezietijos sveikatos mokslų centro universiteto dermatologijos dermatologijos daktaras teigia Thomas Goodmanas, Jr., Thomasas Goodmanas, kad būtų pašalintas karpas. Užvyniokite medicininės juostos gabalėlį tvirtai, bet ne taip griežtai, kad iškirptumėte cirkuliaciją ant piršto. Palikite juostą pirštu ir pakeiskite ją tik tada, kai ji bus purvinama arba pradės pirštą nulupti. Periodiškai tikrinkite po juostele, kol karpas visiškai nebus.