Namų patarimai, kaip sumažinti raukšles

Apžvalga

Raukšles atsiranda tada, kai elastiniai pluoštai jūsų odoje suskaidomi. Šis elastingumo praradimas sukelia sunkumą, dėl kurio susidaro raukšlėtis. Pasak “CNN Health”, rūkymas ir saulės perteklius gali pagreitinti šį įvykį. Nors gydymo kremai kovoti su raukšlėmis yra įsigyti, galite kovoti su raukšlėmis namuose, naudodamiesi įprastais buities daiktais. Dažnai naudojantis, galite padėti sumažinti raukšles ir pasirodyti jaunesni.

Miegoti ant savo nugaros

Jūsų miego padėtis gali pagreitinti raukšlių vystymąsi, kaip nurodyta “Gydytojų namų gydymo knygoje”. Jei reguliariai miegate ant skrandžio, pakeiskite miego vietą ant nugaros, kuri neleidžia odai traukti į priekį. Jei miego pozicijas sunku pakeisti, galite miegoti pridėti teniso kamuoliuką į skrandį. Kai bandote nusileisti į skrandį, jūsų teniso kamuoliuko diskomfortas gali padėti išvengti miego ant skrandžio.

Padovanok sau kasdieninį veido masažą

Linų sėmenų aliejus, emu aliejus arba alavijo gelis yra drėkinamieji alyvos, kurias kiekvieną dieną galima užpilti į veidą, kad apsunktų odą. Suderinkite šią medžiagą su veido masažu, kad padidintumėte raukšles gesinimo savybes. Pagal rankos “Gydytojų buhalterinės apskaitos knygos” rankas nusiplaukite ricinos aliejaus tarp rankų ir naudokite rankų pirštus, pirštus ir delnus, kad įtrinti alyvą į jūsų odą. Atkreipkite dėmesį į vietoves, kuriose gali susidaryti raukšlėtis, pvz. Šypsenos linijos, kaktos ir akių pusės. Vis dėlto nereikia atlikti veido raumenų pratimai, masina odą. Pasak Newsweek.com, tai gali padidinti raukšles.

Taikyti “Ananasas” prie veido

Šios spalvingos citrusinių vaisių sudėtyje yra citrinos rūgšties, kuri gali būti naudojama odos sluoksniams pašalinti ir pašalinti negyvas odos ląsteles, teigia FullLiving.com. Ananasų gabaliuką ar riekelę galite įpilti tiesiai į veidą. Nepamirškite pašalinti žievės, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles, kurios gali apsunkinti raukšles. Norėdami pašalinti negyvas odos ląsteles, sumaišykite lygias dalis žalių ananasų ir obuolių sulčių ir panardinkite į mišinį medvilnės tamponu ar rutuliu. Taikykite tai vietovėms, kur yra raukšlių, palikite 10-15 minučių, tada nuplaukite šiltu vandeniu. Šios procedūros du kartus per dieną gali padėti kovoti su odos raukšlėjimu.