Vidurinės mokyklos beisbolo bandymų patarimai

Apžvalga

Išbandyti vidurinės mokyklos beisbolo komandą gali būti didžiausia kai kurių sportininkų metų akimirka. Ne visi, kurie bando, yra žvaigždės atletai, todėl atsirandantys žaidėjai turi tęsti bandymą kaip galimybę parodyti savo talentą ir kaip jie gali padėti komandai laimėti.

Praktikuoti savo įgūdžius

Niekas negali įveikti namuose tiktai todėl, kad nori. Tačiau gebėjimas nugalėti kamuolį ten, kur jis yra, yra praktikuojantis įgūdis. Kai jūs gaunate 10 sūpynių prieš vatinimo praktikos ąsotį, parodykite savo talentą, pataikydami į linijinius diskus. Negalima stovėti tešlos dėžėje ir bandyti sprogti po žingsnio per tvorą, jei nesate jėgos hitter. Treneriai nori matyti smūgio, kuris gali būti produktyvus ir smūgis kamuolys, kur jis yra. Žaidėjas, kuris gali žaisti situacinį beisbolą ir gauti linijos vairą, pasiektą priešingoje srityje, bus vertingas bet kokios komandos turtas.

Nuoseklumas atsipirks

Minios gali pakilti į savo kolektyvines kojas, kai mato, kad “outfielder” atlieka įspūdingą šuolį, arba “infielder” įžengia į skylę ir išmeta bėgikį. Bet ne visada galite padaryti įspūdingą žaidimą. Ko nori treneriai, yra patikimi laukininkai, kurie yra patikimi – laukininkai, kurie žiūri į rutulį, atsistoja prieš kietą žemę ir nukreipia metimus. Tai vadinama stipriu pagrindiniu beisbolu. Treneriai negali sau leisti žaidėjams, kurie šioje srityje neturi patikimumo. Jūs turite žinoti, kokia žaidimo reikalinga kiekvienoje situacijoje, ir jums reikia juos nuosekliai išdėstyti.

Būk puiku

Tinkamai veikiančios bazės yra vienas iš labiausiai nepakankamų dalykų, susijusių su beisbolo žaidimu aukštesniosios mokyklos lygiu. Kai kurie žaidėjai turi didelį greitį, bet jie blogai dirba, nes jie nežino, ką jų komanda nori konkrečioje situacijoje. Kiti pagrindiniai bėgikai gali turėti vidutinį pėsčiųjų greitį, tačiau jie yra puikus pagrindinis bėgikas, nes jie greitai pakelia, greitai nusileidžia, gerai nuslysta ir priima protingus sprendimus. Žaidėjai, kurie yra puikus pagrindinis bėgikas, paprastai yra protingi beisbolo žaidėjai, kurie žino, kaip žaisti žaidimą, ir jiems nereikia priminti apie kiekvieną situaciją. Jie gali skaityti piliakalnį ant piliakalnio, imti papildomą žingsnį, kai jie pradeda pirmą ir pagreitinti, kai jie stumba į bazę. Tokie žaidėjai gali padėti komandoms laimėti.

Universalumas

Treneriai nori, kad žaidėjai, kurie galėtų žaisti daugybę pozicijų, ypač jei šie žaidėjai atsitraukia iš aikštelės. Jei esate trumpikės, turėtumėte sugebėti žaisti kiekvieną užtvankos vietą, jei treneris to paprašys. Jei esate tik vienoje pozicijoje, treneris tikriausiai pasirinks kitą žaidėją, kuris gali gerai žaisti keturias pozicijas. Jei esate natūralus trumpikės, pirmą, antrą ir trečią vietas imkite žemės kamuolius, kad pademonstruotumėte savo universalumą ir nedvejodami imtis skraidančių rutulių lauke.