Visą gyvenimą treniruočių veikla

Apžvalga

Kai kuriuos fitneso veiksmus gali būti lengva pradėti, kai esate vaikas, tačiau sunkiau išlaikyti jį suaugusiesiems. Komandos sportas yra puikus to pavyzdys. Gali būti lengva prisijungti prie futbolo komandos į vidurinę mokyklą, bet tai bus šiek tiek sunkiau rasti komandą savo 40s. Štai kodėl svarbu sutelkti dėmesį į mokymąsi ir dalyvavimą veikloje, kurią lengviau išlaikyti per savo gyvenimą. Šios veiklos rūšys yra labai įvairios, todėl pabandykite kelis, kol rasite tą, kuris tenkina jūsų poreikius.

Pakelkite raketę

Paimkite rakete ir drauge ir eikite į savo bendruomenės teniso kortai visą gyvenimą. Tenisas yra idealus, nes jam reikalingi tik du žmonės ir, nepriklausomai nuo jūsų sugebėjimų lygio, važiavimas, lenkimas ir pataikymas suteikia tvirtą treniruotę. Nesvarbu, koks tavo amžius, teniso lazdelė – tai būdas išlikti sveiki ir aktyvūs.

Ditch the Cart

Sugaukite golfo krepšelį ir eikite į žaidimą, kuris apima fitneso ir įgūdžių. Golfo žaidėjai gali vaikščioti daugiau nei 5 myliomis žaisdami visas 18 skylių ir todėl, kad tai yra sportas, kurį galite žaisti vieni ar grupėje, golfo tinka tiek introvertotam, tiek ekstravertuotam žaidėjui. Golfo treniruotės gali užtrukti visą gyvenimą, taigi pakelkite savo sugebėjimus ir gaukite treniruočių vietos bendruomenės golfo aikštyne.

Šokis tavo širdis

Įjunkite mėgstamiausias melodijas ir šokiuokite savo širdį. Nesvarbu, ar šokate savo namų privatumą ar pamokysite vietos studijoje, šokiai yra visada prieinama veikla, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ar sugebėjimų lygio. Egzistuoja daugybė šokių stilių, įskaitant salsą, sūpynės, džiazą ir hip-hopą.