Kaip veikia paragard iud?

Įrenginys

“ParaGard” yra vienas iš dviejų intrauterinių prietaisų (IUD), naudojamas nėštumui išvengti. Skirtingai nuo kitų IUD, Mirena, “ParaGard” nėra jokių sintetinių hormonų. Pats prietaisas yra pagamintas iš lankstaus plastiko ir vario, suformuoto į mažą “T.” formą. Per Contracept.org “T” yra šiek tiek ilgesnis nei vienas colis ir turi gerą vario laidą, apvynioti aplink pagrindą ir rankas. Mažas siūlas yra įrenginio apačioje pašalinimui.

Nėštumo prevencija

Moteris turi turėti “ParaGard”, kurią medicinos specialistas turi uždėti į gimdą. Kai IUD yra sukurta, jis gali likti iki 12 metų vienam PlannedParenthood.org. Pasak “ParaGard.com”, tik idėjos apie tai, kaip IUD darbai buvo nustatyti. ParaGard atkreipia dėmesį į tai, kad sperma sunaikinama. “Contracept.org” tai taip pat siūlo ir siūlo tai, kad gali būti kažkas susiję su variu įrenginyje. Planuojama tėvystė nurodo, kad IUS veikia kaip spermatozoidų judesys, todėl jie neleidžia kiaušialąstui tręšti. Jei feritilizuojamas kiaušinis, “ParaGard” neleidžia embrionui implantuoti gimdoje, už Contracept.org. Planuojama tėvystė nurodo, kad nėra įrodymų, kurie patvirtintų šią teoriją, tačiau IUD daro įtaką gimdos gleivinei, kad būtų išvengta palankių sąlygų nėštumui. ParaGard.com teigia, kad prietaisas jokiu būdu nedaro įtakos menstruaciniam ciklui.

Efektyvumas

Nors galutinio “ParaGard” veikimo aprašymo nėra, efektyvumas yra aiškus. Planuojama tėvystė nurodo, kad IUD trūkumas yra mažesnis nei vienas procentas idealių kandidatų. Pagal planuojamą tėvystę ji taip pat gali būti įterpiama per 120 valandų nuo neapsaugoto lyties, kad būtų išvengta nėštumo, kai veiksmingumo lygis yra 99,9 proc. Jaunesniems nei 20 metų paaugliams ar moterims veiksmingumas yra sumažėjęs, kaip ir moterims, kurių IUD nepasiekė. Contracept.org taip pat nurodo, kad kai kurios moterys nutraukė IUD dėl kraujavimo ir skausmo. Nėštumas po ParaGard vartojimo pasitaiko, tačiau viename tyrime 22 proc. Moterų negalėjo pastoti vienerius metus po prietaiso pašalinimo.