Namo gynimo priemonės riebiai odai ir juodos galvos

Apžvalga

Nors galite praleisti sėkmę, skirtą riebiai odai ir juodgalvėms, yra keletas namų gynimo būdų, kurie kainuoja nedaug arba nieko nedaro. Dažniausiai yra mažai konservantų ar jų nėra, jie gali būti laikomi sandėliuose, soduose ar vaistinėse. Nors šie namų gynimo būdai turi ilgametes tradicijas, padedančias spuogams ir riebiai odai, jie gali būti ne tokie pat veiksmingi kaip receptiniai ar komerciniai produktai. Pasitarkite su savo dermatologu prieš gydydami bet kokias odos būkles.

Citrinos sulčių

Perpjaukite citriną per pusę ar ketvirčius ir nuplaukite nupjautą paviršių į nelaimę ar riebią odą. Arba išspauskite sultis į dubenį, įlašinkite kai kurias sultysi spuogus su medvilniniu kamuoliuku ir laikykite likusias sultis ant šaldytuvo būsimiems gydymams. Jei citrinų sultys dirgina jūsų odą, sumaišykite ją su vienodomis dalimis rožių vandens, distiliuoto iš rožių žiedlapių. Tiek rožinis vanduo, tiek citrinų sultys turi tonizuojančias, antimikrobines savybes, tinkančias juodadėmėms gydyti, pažymi Grannymed.com. Natūralus odos priežiūros autorius Dina Falconi taip pat rekomenduoja paprastą citrinos sulčių ir vandens įpurškimą, kad atspalvintų riebią odą. Išvalius, praplaukite savo veidą šaukšteliu šviežių citrinų sulčių, praskiestų 1 puodelio bake arba distiliuotu vandeniu.

Žolelių arbata

Kelios vaistažolių arbatos veikia tiek viduje, tiek išorėje, kad būtų galima subalansuoti naftos gamybą ir atgrasyti nuo juodmedžių, pažymi Barbaro Grigso, “Žalios raganos vaistažolių” autorius. Valgykite levandą, šalavijas, ramunėlių ar aštrų arbatą ir naudokite likusią šaldytą infuziją, kad praplautumėte savo veidą. Po valymo.

Daržovių sultys

Griggas taip pat rekomenduoja, kad spuogai ar riebiai odai būtų sušluostyti morkų arba agurkų sultys. Palikite maždaug 10 minučių prieš skalavimą su rožių vandeniu arba vandentiekio vandeniu. Pasak Grigso, morkų sulčių gėrimas taip pat gali sukelti mažiau juodmedžių.

Medus

Medus yra senas odos priežiūros gydymas, tikriausiai todėl, kad jis subalansuoja daugybę odos būklių, nuo riebios odos ir juodmedžių iki sudirgstomų ir raudonų veido, pažymi Grannymed.com. Žolelių grožio autorius Jeanne Rose taip pat apdovanojo ją už savo sugebėjimą sugriežtinti ir hidrinti odą. Taikykite medaus kaukę, padėdami ją ant veido, kaklo ir / ar krūtinės. Kai medus išdžiūvo, palikite mažiausiai 15 minučių, prieš jį nuplaukite ir švelniai šveisdami odą išdžiovinkite švariu rankšluosčiu.

Jei jums priklauso eterinio aliejaus rinkinys, skirtas medikamentams ar amatininkams, apsvarstykite galimybę naudoti kai kuriuos iš jų kaip odos priežiūros priemones. Natūraliai neskiesti arbatmedžio ar levandų aliejaus tiesiai ant spuogų. Norėdami subalansuoti riebią odą, įpilkite vieno ar dviejų lašų citrinžolės, levandų ar arbatmedžių aliejaus į namus arba komercinius skystą muilą, kūno skalbimą, losjoną ar drėkinančią medžiagą, pritaikytą riebiai odai.

Eteriniai aliejai

Mineraliniame tirpale esantis skystas laxative yra namų gynimo gerbėjai, nuo dezodoranto iki juodmedžio kontrolės. Svetainė ir sindikuota stulpelis “Liaudies vaistinė” teigia, kad ji gali dirbti su kai kuriais žmonėmis su spuogais, nes ji kontroliuoja mieles, pagrindines priežastis, dėl kurios sukelia spuogus seborėjiniame dermatite. Taikyti su medvilniniu kamuoliuku arba pirštais tiesiai ant inkštirų.

Magnezijos pienas

Susmulkinkite pipirmėtę arba minkšta lapus, kol jie išleidžia savo sultis. Lapus ir skysčius užtepkite prie inkštirų. Palikite bent 15 minučių prieš odos nusausinimą ir džiovinimą. Šis gydymas namuose gali būti ypač naudingas skausmingam ir patinę pūslėms, nes mentolis lapuose palengvina paraudimą ir skausmą, teigia Grannymed.com.

Mėtų lapai